20 вересня 2023 12:24

Мауріціо Саррі: "Ми не дали "Атлетіко" нічого створити біля наших воріт, окрім останніх 20 хвилин, коли побігли відіграватися"

Головний тренер «Лаціо» Мауріціо Саррі прокоментував нічию з «Атлетіко» (1:1) в стартовому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

«Здобути очко проти фаворитів цієї групи дуже важливо для нас. В останніх трьох іграх ми грали з «Наполі», «Ювентусом» і «Атлетіко», здобувши 1 перемогу, маючи поразку та нічию.

Я відчуваю, що ми зіграли на рівних з трьома найкращими командами Європи. Я незадоволений лише нашими першими двома матчами сезону.

«Атлетіко» дуже сильно грає на контратаках. Ми не дали їм створити нічого біля наших воріт, окрім останніх 20 хвилин, коли побігли відіграватися. Я думаю, що статистика на нашу користь.

Безперечно, деяким гравцям потрібно покращувати їхню гру. З точки зору командної роботи, ми створюємо набагато більше моментів, ніж реалізовуємо», - сказав Саррі для Sky Sport Italia.