Яремчук забив за "Брюгге" вперше за 10 місяців: відео шедеврального голу

Роман Яремчук взяв участь у розгромі ісландського КА (Акюрейрі).

Ліга конференцій. Кваліфікація, 3-й раунд

Брюгге – КА – 5:1

Голи: Спілерс, 10, Ванакен, 40, Сков Ольсен, 41, Тьяго, 45 (з пенальті), Яремчук, 77 – Вілард, 60

Для скромного ісландського клубу КА поїздка на стадіон Ян Брейдель стала кульмінацією клубної історії – щойно команда прибула на стадіон Брюгге, персонал одразу ж зібрав у гравців їхні мобільні телефони. Незважаючи на високий настрій на бій, КА не зумів нічого протиставити сильнішій команді – вже до перерви Брюгге вів із рахунком 4:0.

Це була чудова можливість для тренера господарів Ронні Дейли випустити на поле українського форварда Романа Яремчука, щоб той забив і набув упевненості.

У підсумку Роман змарнував два чудових шанси відзначитися "з другого поверху", але з третьої спроби у нього все вийшло. На 77-й хвилині Яремчук у дотик замкнув передачу Де Кайпера з лівого флангу – і забив уперше за 10 місяців. У цій зустрічі було забито 6 м'ячів, але гол Яремчука став найкрасивішим взяттям воріт цього вечора.

Шедеврального?

Повний Капець, А чого нi? В стилi Златана поклав файно карате-гол. Чи вам треба пiв команди на замахах обiграти