30 липня 2023 11:21
1

"Циганков занадто хороший для "Жирони": реакція іспанських фанів на гол та асист Віктора у матчі проти "Блекберна"

Учора, 29 липня, каталонська Жирона з Віктором Циганковим проводила товариський поєдинок із англійським Блекберном (3:2).

Справжнім героєм поєдинку став вінгер збірної України Віктор Циганков. Наш співвітчизник на 24-й хвилині віддав результативну передачу на Стуані, а ще за шість хвилин уже забив сам.

Шанувальники Жирони у соціальних мережах не приховували свого захоплення грою Циганкова.

Jonay Amaro: "Віктор Циганков впевнено повернувся з відпустки. Перший гол у першій грі, і Жирона вже підключає свого лідера атаки. Які принади він може створити з Савіо".

ALEX: "Циганков дуже гарний для Жирони".

Alakarcel: "Від Циганкова виходить постійна небезпека".

Jans Burner: "Циганков феєритиме у новому сезоні".

Циганков перейшов до іспанського клубу в зимове трансферне вікно з Динамо за п'ять мільйонів євро + 50% від подальшого продажу.

За півроку у складі Жирони Циганков провів за каталонців 19 матчів, у яких забив три голи та віддав шість асистів.

Угода Циганкова з клубом діє до червня 2027 року.

Transfermarkt оцінює Віктора у 22 млн. євро.