13 травня 2023 18:17
1

Капітан "Чорноморця" Путря: "Виграли у такого заслуженого суперника, тим паче у нього сьогодні день народження"

Капітан «Чорноморця» Ілля Путря прокоментував перемогу над «Динамо» (3:2) в матчі 26-го туру чемпіонату України.

«Не знаю, в чому секрет, не знаю, чому ми пропустили 2 швидших голи. В перерві домовлялися, що на початку другого тайму гратимемо так само сконцентровано, як і у першому, але щось пішло не так.

Проте ми зібралися, продовжили грати у свій футбол, Саша Демченко забив, з чим його і вітаю. Вважаю, що заслужено перемогли.

У нас таких матчів купу було, у першому колі ми й у «Руха» вели, і загалом ми часто ведемо у рахунку, але не можемо виграти матч. Зараз проявили характер, виграли у такого заслуженого суперника, тим паче у нього сьогодні день народження. Вони, гадаю, виходили з подвійною мотивацією.

Ця перемога для наших фанів, які захищають нашу країну, дякуємо їм», — сказав Путря в етері ПРОФУТБОЛ Digital.
Заслужений колектив був раніше,нинішні клоуни до нього не мають ніякого відношення.