12 травня 2023 19:21

Ребров привів "Аль-Айн" до срібних медалей чемпіонату ОАЕ: Ярмоленко оформив дубль у вирішальному матчі

Аль-Айн, який очолює український фахівець Сергій Ребров, виборов срібні медалі чемпіонату ОАЕ за підсумками заключного туру.

Аль-Айн під керівництвом українського тренера Сергія Реброва впевнено обіграв Аль-Батаєх у домашньому матчі 26-го туру чемпіонату ОАЕ та став срібним призером першості (5:2).

Український хавбек Аль-Айна Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі та провів на полі 82 хвилини ігрового часу, після чого був замінений на захисника Мохамеда Ахмеда за рахунку 5:2.

Ярмоленко на другій хвилині красивим обвідним ударом відкрив рахунок у матчі.

У першому таймі дублем відзначився тоголезький форвард господарів Коджо Лаба.

Гості відіграли один м'яч із пенальті на 53-й хвилині зустрічі. Через сім хвилин Ярмоленко ударом зблизька оформив дубль і забив четвертий гол своєї команди.

Потім команди знову обмінялися голами – у складі команди Сергія Реброва відзначився бразильський хавбек Жонатан Сантос.

33-річний Ярмоленко перейшов до Аль-Айну в літнє трансферне вікно у статусі вільного агента і провів у поточному сезоні 31 матч, у яких забив 11 голів і зробив шість результативних передач. Контракт Андрія з арабським клубом спливає у червні.

Аль-Айн зіграв 26 поєдинків, набрав 54 очки та посів друге місце у чемпіонаті ОАЕ.

Наступний матч команда Реброва проведе 17 травня проти Аль-Насра у рамках 1/2 фіналу Кубка ліги.

Нагадаємо, що минулого сезону Аль-Айн під керівництвом Реброва став чемпіоном ОАЕ.