26 лютого 2023 18:17
3

"Циганков за п'ять мільйонів – це бізнес світового класу": реакція фанів "Жирони" на гру вінгера з "Атлетиком"

Віктор Циганков отримав безліч похвал від уболівальників Жирони за свій виступ у її складі проти Атлетіка з Більбао (3:2) у рамках виїзного поєдинку 23 туру Ла Ліги.

Віктор Циганков провів 80 хвилин у матчі Жирони проти Атлетіка, після чого був замінений. Українець відзначився результативною передачею у моменті з першим голом гостей. 25-річний вінгер асистував Алешу Гарсії на 4-й хвилині зустрічі.

Фанати Жирони після гри розсипалися у компліментах Циганкову.

«Циганков – дуже добрий. У Жироні він надовго не затримається»;

GonçaloDias17: «Циганков дуже впливає на гру Жирони тут і зараз. Відмінне підписання»;

Michał Kosim:
Циганков за 5 мільйонів євро – це бізнес світового рівня».

Зазначимо, що після свого трансферу з Динамо до Жирони у січні цього року Циганков провів за нову команду вже чотири матчі, в яких забив один гол і віддав два асиста.

Жирона завдяки перемозі над Атлетиком відірвалася від зони вильоту на вісім очок, вийшовши на десяту сходинку.