24 лютого 2023 14:30

Лісандро про камбек МЮ з "Барсою": "Не можу повторити на камеру слова тен Хага у перерві. Він зарядив нас"

Лісандро Мартінес висловився про перемогу "Манчестер Юнайтед" над "Барселоною" (2:1).

За сумою двох матчів раунду плей-офф Ліги Європи «Ман Юнайтед» вийшов до 1/8 фіналу турніру.

«Ми вірили до кінця та отримали винагороду. Ми не подарували їм жодного м'яча.

Я не можу повторити на камеру те, що тен Хаг сказав у перерві. Він зарядив нас, бо команда виглядала не так гостро, як у останніх кількох матчах.

"Барселона" - складний суперник, дуже хороша команда. Володіючи м'ячем, вони змушують тебе багато бігати. У них у команді є дуже досвідчені гравці. Коли ти бігаєш за м'ячем, доводиться докладати вдвічі більше зусиль.

На щастя, у другому таймі все змінилося», – сказав захисник Манчестер Юнайтед в інтерв'ю ESPN.