24 лютого 2023 10:49

"Божевілля триває. Вау. Футбол вміє писати такі історії". Тренер "Уніону" Фішер про 3:1 з "Аяксом" та прохід до 1/8 фіналу Ліги Європи

Тренер «Уніону» Урс Фішер висловився про перемогу над «Аяксом» та вихід до 1/8 фіналу Ліги Європи.

Вчора берлінський клуб виграв у "Аякса" з рахунком 3:1 і за сумою двох матчів пройшов у наступний раунд Ліги Європи.

«Божевілля триває. Вау. У нас були деякі проблеми, ми бачили, як гарний «Аякс» із м'ячем, особливо у першому таймі. Довелося постраждати. Незважаючи на це, команда зберегла спокій, діяла компактно та ефективно. Ми так добре впоралися із їхнім тиском, і було важливо, що ми забили другий гол до перерви.

Неможливо описати словами, чого досягла команда, що вона зробила і як виступила. Я озираюсь на перші дві гри, які ми програли, а тепер ми в 1/8 фіналу. Футбол вміє писати такі історії», – сказав Фішер.