24 лютого 2023 00:56
1

"Шахтар" у драматичній серії пенальті переміг "Ренн" і вийшов у 1/8 фіналу Ліги Європи

Фото - ua.depositphotos.com

Шахтар на виїзді переміг Ренн у серії пенальті у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

На початку зустрічі Ренн кілька разів погрожував воротам української команди, проте переграти Анатолія Трубіна господарям поля не вдалося.

У середині першого тайму Шахтар забив гол зусиллями Лассіна Траоре, але взяття воріт було скасовано після перегляду VAR. До перерви рахунок на табло не змінився – 0:0.

На 52-й хвилині Ренн домігся бажаного - голом відзначився Карл Токо Екамбі. Гірники могли відігратися зусиллями Юхима Коноплі, але удар захисника парирував Стів Манданда.

Основний час зустрічі завершився мінімальною перемогою Ренна – 1:0. Нагадаємо, що перший матч залишився за Шахтарем - 2:1. Таким чином, двобій у Франції перейшов у додатковий час.

На початку другого екстра-тайму Ібрагім Салах збільшив перевагу Ренна. Шахтар зумів перевести зустріч у серію пенальті завдяки автоголу Жанюелю Белосяну на 119-й хвилині.

У серії пенальті перемога дісталася Шахтарю - 5:4. Трубін парирував удари Жеремі Доку, Біргера Мелінга та Леслі Угочукву.

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться у п'ятницю, 24 лютого, у Ньоні. Початок о 13:00 за київським часом.