19 лютого 2023 16:55
3

"Динамо" - "Адана Демірспор" 0:0. Контрольний матч. Трансляція перервана за вимогою команди суперника

"Динамо" - "Адана Демірспор" 0:0

"Динамо": 35. Нещерет - 20. Караваєв, 4. Попов, 25. Дячук, 44. Дубінчак - 5. Сидорчук, 19. Гармаш, 29. Буяльський, 9. Перріс, 91. Волошин - 11. Ванат

"Адана Демірспор": 39. Каракуш - 45. Четін, 5. Барріос, 22. Свенсон, 3. Дурсун - 17. Б. Ндіайє, 88. Інлер, 11. Акінтола, 26. Сарі - 10. Бельанда, 29. Ш. Ндіайє

Онлайн

Матч розпочався

1. Дубінчак віддав у штрафний майданчик на Перріса, ямаєць прострілив у центр воротарського майданчика, але захисники вибили м’яч.

2. Гармаш пробив із-за меж штрафного майданчика, проте голкіпер відбив м’яч.

4. Перед штрафним майданчиком гравці турецького клубу збили Буяльського.

5. Гармаш віддав низом в центр штрафного, але захисники не дозволили Ванату пробити по воротах.

6. Волошин прострілив на лінію воротарського, проте Попов не дотягнувся до м’яча.

10. Нещерет перевів на кутовий удар від Бельанда.

14. Після подачі кутового динамівці вибили м’яч від власних воріт

18. Караваєв отримав жовту картку за грубий фол в центрі поля.

22. Сидорчук пробив прямо в руки голкіперу.

26. Воротар "Адани" відбив удар Гармаша і одразу ж і добивання від Волошина.

29. Дурсун отримав попередження за фол на Караваєві.

32. Караваєв пробив після прострілу від Волошина, але захисники заблокували удар Олександра.

33. Сидорчук пробив поряд і стійкою.

33. Гюлер вийшов на поле в складі "Адани Демірспор".

34. Гармаш отримав жовту картку за фол в центрі поля.

36. Дубінчак прострілив у воротарський, проте Гюлер вибив м’яч на кутовий.

39. В штрафному майданчику "Динамо" виникла штовханина між гравцями обох команд.

40. За підсумками сутички жовті картки отримали Баду Ндіайє та Сидорчук.

42. Дячук вибиваючи м’яч, невдало приземлився на ногу та отримав пошкодження. Лікарі вийшли на поле.

43. Попов отримав попередження за фол на правому фланзі.

44. Після удару зі штрафного Нещерет забрав м’яч.

Перший тайм завершено

Трансляції другого тайму швидше за все не буде. В Youtube-каналі "Динамо" з’явилось повідомлення "Трансляція перервана за вимогою команди суперника"

Прев'ю

Сьогодні «Динамо» проведе додатковий контрольний матч на тренувальному зборі в Туреччині. Цього разу суперником команди Мірчі Луческу стане місцевий «Адана Демірспор».

Нагадаємо, що свій попередній спаринг київська команда провела з латвійською «Лієпаєю», над якою здобула перемогу з рахунком 2:0. Голами в тій зустрічі відзначилися Кахім Перріс та Назар Волошин.

Щодо суперника, то на сьогоднішній день «Адана Демірспор» посідає 5-е місце в чемпіонаті Туреччини, маючи в своєму активі 38 очок після 21-го зіграного матчу. Свій крайній матч команда провела ще 2-го лютого, зігравши внічию з «Фенербахче» (1:1).

Відзначимо, що в складі сьогоднішнього опонента киян грає колишній півзахисник «Динамо» Юнес Бельанда. До речі, саме марокканець є найкращим бомбардиром «Адана Демірспор» у поточному розіграшу турецької першості – на його рахунку 5 голів.

У протистоянні з турецьким колективом кияни, як і раніше, не зможуть розраховувати на травмованих Георгія Бущана, Богдана Лєднєва, Олександра Тимчика, Дениса Бойка та Миколу Шапаренка. Також не зіграє вінгер Самба Діалло, який продовжує перебувати у збірній Сенегалу U-20.

Трансляція поєдинку буде доступна на клубному каналі «Динамо» у YouTube. «Динамоманія» о 16:00 проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

Кто-то начал сомневаться, что чувак не из 19 палаты? А, вспомнил, супер-блоггер... Смотрим:

Цирк уехал, а клоуны остались)))
О, у этого клоуна вижу аж 5 обожателей)))

Смотрим еще один эпизод:

Как видим, в манеже - все те же. А трусливый карманный балаболка, конечно же, фамилию сидора не назовет, у него Дьячук в центре внимания, которого подставил "капитан"...

Вот подходит к концу 1-й тайм и все ребята играют боль-мень прилично, кроме этого не-недалекого.