25 січня 2023 21:53

"Борусія" Д у компенсований час вирвала перемогу над "Майнцом", повернувшись у зону ЛЧ

Чемпіонат Німеччини 2022/23, 17-й тур

Майнц – Борусія Д – 1:2

Голи: Лі Дже Сун, 2 – Райєрсон, 4, Рейна, 90+3

Майнц у рідних стінах приймав дортмундську Борусію, намагаючись перервати 5-матчеву безвиграшну серію в Бундеслізі. "Джмелі", своєю чергою, могли підняись у зону ЛЧ аж на третю позицію. Словом, мотивація у команд била через край, що вилилось у два голи ще до 4-ї хвилини – Лі Дже Сун замкнув навіс з кутового та вивів господарів уперед, а Райєрсон дальнім ударом з рикошетом зрівняв рахунок. Після цього гості створили ще кілька моментів, але після 15-ї хвилини на полі стало нудно.

В другому цікавіше не стало, але активнішими вже були "карнавальники". Набагато активнішими. В деяких моментах оборону "джмелів" просто розривали. Показник очікуваних голів Майнца на цьому відрізку був втричі вищим – втім, на 90+3-й хвилині перемогу вирвав Дортмунд. Спрацювали заміни Едіна Терзіча – свіжий Аллє скинув подачу з кутового на дальню стійку, а не менш свіжий Рейна переправив сферу у ворота. 1:2! Борусія Д повертається в зону ЛЧ.