25 січня 2023 12:04

"Зоря" обіграла одного з лідерів європейського чемпіонату: перемогу у спарингу приніс гол хавбека "Динамо"

Сьогодні, 25 січня, підопічні Патріка Ван Леувена на навчально-тренувальному зборі в Туреччині провели товариський матч проти словенського Копера (1:0).

Зоря продовжує підготовку до другої частини сезону чемпіонату України у Туреччині. Луганська команда сьогодні провела матч проти другої команди першості Словенії Копера.

Перша половина гри завершилася без забитих голів, а в другому таймі українська команда розпечатала ворота Копера. На 51-й хвилині зустрічі влучним ударом з пенальті відзначився орендований у Динамо Володимир Бражко.

У час, що залишився, жодна з команд не зуміла забити.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Зорі над Копером із рахунком 1:0.

Сьогодні о 16:00 у Зорі заплановано ще один поєдинок. Суперником нашої команди виступив болгарський Септемврі.

Луганська команда під керівництвом нідерландського фахівця Патріка ван Леувена провела 15 матчів, набрала 28 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.