13 січня 2023 21:02
1

Екс-нападник "Динамо" оформив гол+пас у матчі другого дивізіону Ізраїлю. У нього вже 9 м'ячів та 3 асисти цього сезону

У матчі 19-го туру другого дивізіону Ізраїлю "Маккабі" Петах-Тіква в гостях переміг "Хапоель Іроні" (3:1).

Колишній нападник "Динамо" Ілля Шкурін вийшов на заміну в другому таймі. У цій грі білоруський футболіст відзначився гольовою передачею, а на 90-й хвилині встановив остаточний рахунок на табло.

Зазначимо, що цього сезону Шкурін провів 16 матчів, забив 9 м'ячів і віддав 3 гольові передачі.
Этот клуб выростил Соломона и ещё одного нападающего,играющего за Селтик.Маккаби Петах Тиква,ранее был и чемпионом и призёром израильского чемпионата.Но в прошлом сезоне вылетел в 1 лигу. Но есть вероятность ,что возвратиться.