6 січня 2023 23:05

Каррагер та Хассельбайнк розкритикували гру Кукурельї в обороні: "Він не дуже добрий захисник. 50% атак "МанСіті" йшли через правий фланг"

Джеймі Каррагер та Джиммі Флойд Хасселбайнк обговорили дії гравця «Челсі» Марк Кукурельї.

Захисник вийшов у стартовому складі лондонців і провів 68 хвилин у матчі АПЛ проти "Манчестер Сіті" (0:1).

«Мені не подобалася гра Кукурельї протягом усього другого тайму, допоки його не замінили. Коли ми говоримо про його вартість... Якщо хтось не хоче боронитися, це погано. Мені здалося, що він не хотів захищатися в ситуаціях один на один», – сказав Каррагер.

Джиммі Флойд Хасселбайнк не погодився з Карраґером.

«Думаю, що він хоче оборонятися. Просто у цьому матчі він мав проблеми. «Манчестер Сіті» чинив тиск на його зону. Кукурелья погано захищається, але його також перевантажували здебільшого. Він не отримував допомоги.

Він хоче захищатись. Думаю, що він мав дуже погану гру. 50 відсотків атак через правий фланг. Марк провів поганий матч. Він просто не дуже добрий захисник», – сказав Хасселбайнк.