24 грудня 2022 20:35

Ярмоленко, який вийшов на заміну, не допоміг "Аль-Айну": команда Реброва не знає перемог вже в чотирьох матчах поспіль.

Аль-Айн із вінгером збірної України Андрієм Ярмоленком у складі та Сергієм Ребровим на посаді наставника в рамках 12-го туру чемпіонату ОАЕ не зміг обіграти Аль-Васл.

Сьогодні на стадіоні «Тахнун Бін Мохамед» команда Реброва та Ярмоленка зустрічалася з Аль-Васлом.

Аль-Айн, який є чинним чемпіоном ОАЕ, вийшов уперед уже на дев'ятій хвилині поєдинку завдяки результативному удару Лаби. Аль-Васлу намаганнями Ліми вдалося зрівняти рахунок у другому таймі на 58-й хвилині зустрічі.

На 72-й хвилині з лави запасних на полі з'явився вінгер збірної України Ярмоленко, але відзначитись результативними діями не зміг.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию між Аль-Айном та Аль-Васлом з рахунком 1:1.

Зазначимо, що команда Реброва та Ярмоленка не може виграти вже чотири гри поспіль.

Спочатку Аль-Айн зіграв двічі внічию у Кубку ОАЕ з Аль-Вахдою (2:2 та 1:1). Потім пішли «світові» у чемпіонаті – з Бані Айс (2:2) та сьогоднішній матч з Аль-Васлом.