2 грудня 2022 15:04

"Кривбас" із динамівцем Волошиним на виїзді мінімально обіграв "Чорноморець"

У перенесеному матчі сьомого туру чемпіонату України Кривбас у гостях переміг Чорноморець із рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі був забитий на останній хвилині першого тайму: після розіграшу кутового відзначився Тимур Стецьков. Після перерви Чорноморець не зумів зрівняти рахунок. Наприкінці зустрічі одеська команда залишилася у меншості після вилучення Манджрекара Джеймса, який отримав пряму червону картку.

Після цього матчу Кривбас набрав 18 очок і перемістився на 8-ме місце у турнірній таблиці УПЛ. Чорноморець займає 15-у позицію.

Свій наступний матч команда Юрія Вернидуба зіграє вже у 2023 році проти Колоса у рамках 16-го туру чемпіонату України. Чорноморець наступний поєдинок проведе проти Руху 9 грудня у перенесеній грі 14-го туру.