4 листопада 2022 23:51
1

Ярмоленко та знущання фанатів "Аль-Айна": українця розкритикували за погану статистику у переможному матчі

У п'ятницю, четвертого листопада, Аль-Айн Сергія Реброва провів домашній матч дев'ятого туру чемпіонату ОАЕ проти Хаур-Факкан, який «бос» виграв з рахунком 2:1.

У стартовому складі Аль-Айну традиційно вийшов капітан збірної України Андрій Ярмоленко. Гра, в якій команда Реброва зробила камбек, у вінгера явно не вдалася. Наставник Аль-Айна замінив співвітчизника вже на 66-й хвилині.

Статистика Андрія також красномовно говорить про невдалий поєдинок у виконанні українського хава:

12 вдалих пасів із 17.

Фанати Аль-Айна, які і раніше висловлювали своє невдоволення Ярмоленком, не пропустили нагоди в черговий раз «проїхатися» вихованцем Динамо.

@amoor_amoor90: «Навіщо ти йдеш на стадіон, брате?»

@xene_88: «Те, що українська жирафа не могла зробити за півтора тайму, Жонатан [Сантос] зробив [віддав асист] менш ніж за п'ять хвилин з моменту виходу»

Користувач @ahmedd347 зовсім не знайшов слів побаченим цифрам, забезпечивши свiй пост кількома смайлами, що зображають «фейспалм».

А користувач @M2246651 іронічно написав:

«Ми відновлюємо довіру», – додавши до своєї цитати смайлики, що сміються.

Зазначимо, що цього сезону 33-річний Ярмоленко провів за Аль-Айн дев'ять ігор у Про-Лізі, в яких по три рази забив і асистував. Андрій є третім бомбардиром своєї команди після Суфіану Рашімі (чотири) та головного снайпера всього чемпіонату Коджо Лаби (10).

Контракт Ярмоленка з еміратським клубом розрахований до кінця поточного сезону із можливістю продовження ще на рік.

Андрій нагадує стоячого Реброва у останній його сезон карєри. Добре, що він не повернувся в Динамо і не ганьбиться тут.