23 жовтня 2022 20:03

Заочна битва між динамівцями: Хацкевич здобув перемогу в чемпіонаті Кіпру та обійшов у таблиці кума Ярмоленка

У рамках восьмого туру чемпіонату Кіпру Карміотіс на своєму стадіоні приймала Хлораку. Підопічні Олександра Хацкевича обіграли гостей із рахунком 1:0.

Карміотіса перемогла Хлораку завдяки пенальті, який було реалізовано на п'ятій компенсованій хвилині першого тайму. Точним ударом відзначився нападник господарів Еміліо Селая.

Команда Хацкевича перервала безвиграшну серію із двох матчів поспіль. Завдяки перемозі над аутсайдером чемпіонату Кіпру Карміотіс набрала 10 очок і обійшла в турнірній таблиці команду кума Андрія Ярмоленка Романа Безуса – Омонію. Нагадаємо, що Безус раніше виступав за київське Динамо.

Карміотіса займає восьме місце в турнірній таблиці. У наступному турі чемпіонату Кіпру команда Хацкевича зіграє на виїзді проти АЕК Ларнака. Поєдинок відбудеться 30 жовтня та розпочнеться о 17:00.

Нагадаємо, 49-річний екс-наставник київського Динамо очолив Карміотісу у вересні цього року. Під керівництвом білоруського фахівця команда провела п'ять матчів: