3 жовтня 2022 09:15
1

"Саме те, чого нам не вистачало останніми роками". Фани "Евертона" у захваті від гри Миколенка та його партнерів

Український захисник Евертона Віталій Міколенко та його партнери по команді потішили вболівальників самовідданою грою у поєдинку із Саутгемптоном.

Учора Евертон обіграв Саутгемптон у виїзному матчі дев'ятого туру англійської Прем'єр-ліги (2:1). Український захисник "ірисок" Віталій Миколенко провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

Після переможного матчу вболівальники Евертона залишились задоволеними бійцівськими якостями гравців лінії оборони. Особливо порадував фанів епізод на 53-й хвилині поєдинку, коли захисники команди заблокували три поспіль удари по воротах голкіпера Джордана Пікфорда. Один із ударів прийняв на себе Миколенко.

"Це саме те, чого нам не вистачало останні пару років. Воїни", – написав у соціальних мережах користувач @evertonhub2.

Після цього епізоду Евертон провів контратаку, внаслідок якої півзахисник Дуайт Макніл забив переможний гол своєї команди.

Евертон продовжив свою безпрограшну серію до АПЛ до шести матчів і вийшов на 11 місце турнірної таблиці. У наступному турі команда Миколенка прийме МЮ. Поєдинок відбудеться 9 жовтня.