2 жовтня 2022 20:23

Ерік тен Хаг: "Я не випустив Роналду через повагу до його кар'єри"

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував розгромну поразку у матчі з «Манчестер Сіті» (3:6).

«Все дуже просто – це відсутність віри. Коли ми не віримо у себе на футбольному полі, то не можемо виграти матч, це неприпустимо. У нас не було дисципліни щодо цих правил, тому нас сьогодні знищили.

Для мене це було несподіванкою. Ми не були сміливими, хоча був простір для гри. Віддамо належне «Ман Сіті», а наш виступ не був хорошим.

З перших хвилин я відчув, у чому проблема. У перерві ми дещо змінили та почали діяти з іншим настроєм. Всі побачили інший «МЮ» у другому таймі, ми забивали голи, створювали моменти. Також стали більш сміливі, грали на чужій половині поля.

Зараз не можу думати про позитивні аспекти, ми підвели фанів.

Роналду? Я не випустив Кріштіану через повагу до його кар’єри», - додав тен Хаг.