25 вересня 2022 11:13

Ребров повернувся на переможну колію і без Ярмоленка: "Аль-Айн" українця виграв у незвичайному матчі

Поки триває перерва на міжнародні матчі, довірена Сергію Реброву команда не простоює, намагаючись підготуватись до повернення чемпіонату ОАЕ.

В останньому матчі ліги Аль-Айн українця програв Аль-Джазірі (1:2) і після трьох турів іде восьмим.

Відправивши своїх гравців до національних команд, зокрема Андрія Ярмоленка до збірної України, колектив Реброва зіграв товариську гру проти місцевого Аль-Батаї.

Гра пройшла у незвичайному форматі та складалася з трьох матчів по 30 хвилин кожен. Аль-Айн виграв із мінімальною перевагою (1:0). Єдиний м'яч забив бразилець Ерік.

Можливо перемогою чемпіон ОАЕ повернув собі впевненість, яка знадобиться Реброву та Ко 2 жовтня у матчі чемпіонату проти Аль-Іттіхад.

Зазначимо, що у найближчому поєдинку український тренер може досягти позначки 25 перемог на чолі Аль-Айна.