24 вересня 2022 19:09

Ярмоленко зрівнявся з Шевченком за кількістю матчів за збірну України

Вінгер Андрій Ярмоленко зіграв свій 111-й матч за збірну України у поєдинку Ліги націй із Вірменією. Футболіст Аль-Айна зрівнявся за цим показником із колишнім форвардом та екс-тренером національної збірної Андрієм Шевченком.

Ярмоленко вийшов на заміну у другому таймі, змінивши Віктора Циганкова за рахунку 2:0 на користь українців. Разом із Андрієм з’явився на полі Артем Довбик, який змінив Романа Яремчука. Довбик зрештою зробив дубль, а Україна забила п’ять сухих м’ячів.

Нагадаємо, у першому таймі поєдинку свій дебютний гол за збірну забив Олександр Тимчик. Захисник пізніше відзначився ще й гольовою передачею на Олександра Зубкова.

Україна розгромила Вірменію у п’ятому турі Ліги націй (5:0). Після цього матчу команда Олександра Петракова набрала 10 очок та перемістилася на перше місце у своєму квартеті. У Вірменії 3 очки та четверта позиція.

У другому матчі групи 1 Дивізіону B Ліги націй зустрінуться Шотландія та Ірландія. Початок гри – о 21:45 за київським часом.