10 вересня 2022 20:15

Дебютна яскрава перемога Ярмоленка в ОАЕ: "Аль-Айн" Реброва з голом українця знищив "Аль-Дафру"

У рамках другого туру чемпіонату Об'єднаних Арабських Еміратів Аль-Айн на своєму стадіоні приймав клуб Аль-Дафра. Команда Сергія Реброва розгромила суперника з рахунком 7:0.

У першому таймі Аль-Айн відправив у ворота Аль-Дафри чотири м'ячі. Хет-трик оформив форвард господарів Коджо Лаба та один гол забив український вінгер Андрій Ярмоленко.

На 35-й хвилині українець метрів із п'яти відправив м'яч у ворота Аль-Дафри. Для капітана збірної України це дебютний гол у чемпіонаті ОАЕ у складі Аль-Айну.

Зазначимо, що наприкінці першого тайму червону картку отримав гравець Аль-Дафри Амесімеку.

У другому таймі Аль-Айн забив ще три м'ячі. Четвертий м'яч у цій грі забив Лаба, а наприкінці матчу відзначилися Арболеда та Рахімі, якому асистував Ярмоленко.

Додамо, що українець провів на полі весь матч. На даний момент Аль-Айн посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ, набравши чотири очки у двох матчах.