4 серпня 2022 21:07

Перша поразка Ярмоленка при Реброві: "Аль-Айн" українців зламався під тиском колег із Близького Сходу

Аль-Айн продовжує підготовку до нового сезону на зборах в Австрії. Команда Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка провела черговий контрольний матч проти клубу Аль-Фейха.

Поєдинок завершився поразкою Аль-Айна з рахунком 0:2. Підопічні Реброва пропустили м'ячем у кожному з таймів. Ярмоленко з'явився на полі з перших хвилин та був замінений після перерви.

У рамках підготовки до нового сезону команда провела вже чотири спаринги:

Аль-Айн – Ханкофен-Хайлінг (1:0);
Аль-Айн – Гройтер Фюрт (2:1);
Аль-Айн – ФК Абха (0:0);
Аль-Айн – Аль-Фейха (0:2).

Австрійський етап передсезоння Аль-Айна пройде з 31 липня до 20 серпня.

Нагадаємо, 16 липня відбулося жеребкування нового чемпіонату ОАЕ з футболу. Захист чемпіонського титулу Аль-Айн розпочне у першому турі проти Аджмана (2 вересня).

Минулого сезону Аль-Айн разом із Ребровим оформив «золотий дубль», вигравши чемпіонат та кубок ліги ОАЕ. Навесні 2023 Аль-Айну стартуватиме в Лізі чемпіонів АФК.