9 липня 2022 17:14
2

Сергій РЕБРОВ: "Із задоволенням попрацював би з Ярмоленком в "Аль-Айні"

Головний тренер «Аль-Айну» Сергій Ребров сказав, що він би не проти попрацювати з Андрієм Ярмоленком.


«Чи має «Аль-Айн» шанс запросити Ярмоленка? Є шанс. Ми розглядаємо гравців на певні позиції. У нас лише одне вакантне місце для іноземця. Клуб намагається дуже обережно працювати на трансферному ринку. Звичайно, я б із задоволенням попрацював із Андрієм. Впевнений, гравець його рівня може отримати багато пропозицій не тільки з Еміратів. Він може грати у Європі. Для нього важливо знайти собі оптимальний варіант і починати готуватися до сезону.


Але це вже вирішуватиме Андрію. Впевнений, він ще готовий грати на найвищому рівні. Йому треба вибрати правильну команду. Андрій – амбітний хлопець. Він хоче боротися за чемпіонство та вигравати у кожному матчі. Якщо ця пропозиція від команди, яка ставить завдання залишитись у прем'єр-лізі (Ярмоленко цікавиться «Фулхем» – прим.), то, як на мене, це не пропозиція для Андрія Ярмоленка. Але знову ж таки вирішувати йому», – сказав Ребров.

При всій повазі до Станіславовича - якщо вибір між Фулхемом, Фенербахче чи Аль-Айном, то Аль-Айн - це шлях до завершення кар'єри...
Сховати
Asmodeus, це за умови, що той вибір є. Поки схоже у Ярмоли таки шлях до закінчення кар'єри. Хоча в Фулхемі його б дуже хотілося побачити.