23 травня 2022 16:02

"Утримайте його будь-якою ціною". Захисник "Манчестер Сіті" розхвалив Зінченка після завоювання чемпіонства

Манчестер Сіті у заключному матчі англійської Прем'єр-ліги здобув вольову перемогу над Астон Віллою (3:2) та став чемпіоном.

Підопічні Хосепа Гвардіоли, програючи за 15 хвилин до кінця зустрічі у два м'ячі, зуміли переламати хід поєдинку та зробити камбек завдяки дублю Ілкая Гюндогана та точному удару Родрі. Український захисник "городян" Олександр Зінченко з'явився на полі після перерви та відзначився гольовою передачею в епізоді з другим голом.

Після матчу захисник Манчестер Сіті Кайл Уокер похвалив гру українця, закликавши не відпускати його з команди на тлі чуток про інтерес до нього інших клубів.

"Зінченко змінив цю гру! Утримайте його за всяку ціну!" - написав Уокер у своєму Twitter.