19 квітня 2022 23:15

Російський хавбек показово ігнорував акцію підтримки України в Європі – карма відразу наздогнала бовдура

Півзахисник Словацко Владислав Лєвін двічі осоромився у матчі чемпіонату Чехії проти празької Спарти.

Перед стартовим свистком була організована акція на підтримку України. Весь стадіон і гравці обох команд аплодували стоячи, але Лєвін, як і личить представнику країни-окупанта, показово заховав руки за спину.

Карма наздогнала 27-річного росіянина майже відразу. У кінцівці першого тайму за рахунку 1:1 він послизнувся біля власного карного майданчика і подарував Дочкалу легкий гол. По перерві Лєвіна замінили, а Спарта закріпила перевагу і виграла з рахунком 3:1.

Чеські ЗМІ висміяли росіянина за ганебну поведінку під час акції. Тренер Словацко Мартін Сведік також публічно розкритикував підопічного: "Це жахлива помилка, через яку постраждала вся команда".