20 лютого 2022 19:37

Магуайр про 4:2 з "Лідсом": "Ми обговорили, що потрібно забивати більше в 2-му таймі, і так і сталося"

Захисник "Манчестер Юнайтед" Харрі Магуайр висловився про перемогу над "Лідсом" (4:2).

"Нам потрібно було краще почати другий тайм, ніяких сумнівів. Вони перегравали нас: з першим голом їм, звичайно, пощастило, але вони змогли повернутися в гру, а потім забили другий м'яч. Нам довелося відповідати їм, діючи в єдиному ключі.

Ми знали, що на цьому стадіоні грати непросто, але також розуміли, що у нас є необхідні якості для того, щоб доставити їм неприємності. У перерві ми обговорили, що нам потрібно забити більше голів у другому таймі, і так воно i сталося.

Умови були дуже поганими [через зливу], справжня "стара школа". Упевнений, це був захоплюючий матч, і, на щастя, ми перемогли в ньому", – сказав капітан Sky Sports.