24 січня 2022 18:46
8

Журналіст: "Шахтар" може натуралізувати Алана Патріка"

Журналіст Ігор Циганик в ефірі своєї програми "Циганик LIVE"розповів, що півзахисник "Шахтаря" Алан Патрік може отримати українське громадянство.


- У "Шахтарі" серйозно розглядають, щоб запропонувати українське громадянство Алану Патріку. Він вже прожив в Україні достатню кількість часу, щоб отримати громадянство. Таким чином, він стане ще одним футболістом "Шахтаря", який зможе постійно грати і не підпадатиме під ліміт легіонерів УПЛ. У "Шахтарі" не так багато українських футболістів, які можуть виходити на поле з перших хвилин і давати стабільний результат.

Наша песня хороша, начинай сначала! И как нормальный болельщик может уважать кротов? Имея ресурс, финансы, делать все вот именно так - хитрожопостью! Фубля! Петраков - держи слово, будь мужиком! Никаких Патриков/И прочего в Сборной!!!

Р.S. Наблюдаю сейчас за ЧЕ по футзалу. Удивительно там видеть победы России, Казахстана, Грузии. Глянул составы, так там половина натурализованных бразильцев. Только совок этой хитрожопостью занимается. Больше нигде такого нет, Хорватия, Сербия и ТОПы Европы - играют своими людьми.
Сховати
Netflix, особенно своими играет франция и португалия ага)) Даже испания не стесняется натурализации.
Сховати
Суповой набор, Это совсем другие истории. «француз» не натурализуется под футбол. Он с детства живет во Франции, знает язык и обычаи страны. И считает себя французом. И после завершения контракта с условным Монпелье - он не уедет обратно во Полинезию… Аналогично и Португалия. Испания? Вспомню только Тиаго и Диего Косту. И тут тоже не уверен что их натурализовали под нужды клуба.
Вибачаюсь за різкість формулювання, але тут якась проституція виходить, цинічне маніпулювання громадянством і лімітом. Всі ж прекрасно розуміють, заради чого все це робиться. І які з цих бразильців насправді "громадяни" України. Один такий "громадянин" (Марлос) і дня в Україні не затримався після завершення контракту, одразу чкурнув в Бразилію. Те ж саме зробить і другий (Мораєс) і всі наступні.
Тю, я думал они нагибать Павелка будут, чтоб тот лимит убрал или уменьшил
У шахтаря багато іноземців,а грати можуть тільки7,тому і хочуть д ати громадянство бразильцю.Дайте ви всім та всі гратимуть.Це не для збірної Украіни
Петраков говорил что сборная не нуждается в натурализованных футболистах . Неужели ржавые его прогнули ?
Сховати
carlos, до чого тут збірна взагалі? Іноземець може отримати громадянство і без виклику в збірну і дозволу Петракова.