18 грудня 2021 18:49

Зубков створював – партнери пороли. Півзахисник збірної України чудово зіграв за "Ференцварош"

Ференцварош Олександра Зубкова у поєдинку 17 туру чемпіонату Угорщини приймав Гонвед. Українець вийшов на поле у стартовому складі своєї команди, пише zbirna.com.

Зубков провів просто чудовий перший тайм. Наш співвітчизник двічі міг забити сам, віддав три чудові передачі, які запороли партнери, але м'яч у ворота так і не зайшов. Вище всяких похвал діяв воротар Гонведа Петер Саппанош.

У другій половині гри Олександр був набагато менш активним і на 73-й хвилині його замінили. У самому матчі господарям все ж таки вдалося вирвати перемогу. На першій компенсованій хвилині вирішальний м'яч забив Мюрто Узуні – 1:0.

Після цієї зустрічі Ференцварош набрав 35 очок та очолив турнірну таблицю, випереджаючи Кішварду на два пункти.