17 грудня 2021 21:29
5

"Лаціо" обіграв "Дженоа". Команда Шевченка знаходиться в зоні вильоту в Серії А

Сьогодні, 17 грудня, відбувся матч між "Лаціо" з Рима і "Дженоа" з Генуї. Команди грали на стадіоні "Олімпіко" в Римі (Італія). Протистояння завершилося з рахунком 3:1 на користь господарів.

Перший гол у матчі забив іспанський нападник "орлів" Педро Родрігес. В якості асистента виступив Феліпе Андерсон. На 75-й хвилині перевагу зміцнив Франческо Ачербі. Гольову передачу йому віддав Луїс Альберто. Маттіа Цаканьї на 81-й хвилині гри забив третій гол своєї команди. Однак підопічні Шевченка змогли відквитати один м'яч у кінцівці. Філіппо Мелегоні записав на свій рахунок забитий гол.

"Дженоа", очолюваний Андрієм Шевченком, посідає 17-е місце в Серії А. Команда українського фахівця в 18 іграх чемпіонату набрала 10 очок і знаходиться в зоні вильоту. "Лаціо" (28) розташовується на восьмому місці в національній першості. "Інтер" (40) є чинним переможцем Серії А і на даний момент лідирує в італійській першості.