31 жовтня 2021 09:20
1

Тренер "Бенфіки" якось невиразно спробував пояснити дивну заміну Романа Яремчука

Після виїзної нічиєї з Ещторілом (1:1) в рамках 10-го туру чемпіонату Португалії, головний тренер Бенфіки Жорже Жезуш пояснив заміну українського нападника Романа Яремчука в перерві поєдинку, пише zbirna.com.

"Заміна Яремчука в перерві? Ми вели в рахунку. Я вирішив, що Гонсалу Рамос більше підходить для контратакуючої гри, ніж Роман. Нам потрібна була свіжість. Ось так можна пояснити цю заміну", - цитує Жесуша сайт Орлов.
Два епізоди , перший Роман обігрує захисника на боковій і вривається під кутом в штрафну де нікого немає , і на ведінні випускає м'яч за лицеву , другий коли Роман підхопив м'яча в центрі поля протягнув його до штрафної і не дивлячись де партнери запустив його в захисника б'ючи по воротам . Ну здається і все що він зробив за перший тайм . як би так зіграв Рамірес чи Шкурін чи навіть Супряга , ви би хотіли їх заміни ?!!!