21 жовтня 2021 13:15
3

Нова фішка від УЄФА в Лізі чемпіонів: про що ще можна мріяти "Динамо" і "Шахтарю"

Українські клуби, Шахтар і Динамо, знову поступилися в матчах групового раунду Ліги чемпіонів. І знову наші команди не забили своїм суперникам, пише zbirna.com.


Втім, навіть після цього і у гірників, і у киян залишаються реальні шанси поборотися за єврокубкову весну. Щоб залишатися в Пулі, команді Мірчі Луческу потрібно кров з носу 2 листопада обігравати в Києві Барселону, а хлопцям Роберто Де Дзербі 3 листопада класти на лопатки в Мадриді Реал.
Боротьба все ще йде, але Шахтарю і Динамо необхідно тримати в розумі нововведення, яке УЄФА ввело в Лізі чемпіонів з цього сезону.

1. Команди, що зайняли за підсумками групового раунду перші два місця в своїх квартетах, виходять в 1/8 фіналу турніру.

2. Команди, які за підсумками групового раунду фінішують у своїх квартетах на третіх позиціях, розіграють вісім путівок до 1/8 фіналу Ліги Європи з командами, які закінчать груповий турнір ЛЄ на других місцях у своїх квартетах.
команде Мирчи Луческу нужно кровь из носу 2 ноября обыгрывать в Киеве Барселону, а парням Роберто Де Дзерби 3 ноября класть на лопатки в Мадриде Реал. - малореально....
Так а в чому нововведення? Раніше 3-ті місця з Ліги Чемпіонів також виходили до 1/16 фіналу Ліги Європи. Тут скоріш нововведення для перших місць з Ліги Європи, які раніше також виходили в 1/16 фіналу, а з цього сезону будуть виходити відразу до 1/8-ої
Таблиця не коректна і мабуть с копіпащена з кучі бо кротам за нічию з Інтером написали одне очко , а Динамо за нічию з Бенфікою дали нуль :)