20 жовтня 2021 11:39
3

Без Кочергіна, але з Вернидубом. "Зоря" вирушила на матч з софійським ЦСКА

Сьогодні вранці літак з делегацією луганської «Зорі» взяв курс на Болгарію, а саме на її столицю – Софію.


Подорож до Болгарії триватиме трохи більше двох годин. Після прибуття та проходження усіх прикордонних заходів команда відправиться до готелю, а о 18:30 на стадіоні «Васіл Левскі» відбудеться традиційна передматчева прес-конференція Віктора Скрипника та гравця команди. Щодо передматчевого тренування, то воно відбудеться рівно о 19-й годині на цьому ж стадіоні. Нагадаємо, що різниці у часі у України з Болгарією немає.


На гру «Зоря» відправилася наступним складом: Артем Громов, Олександр Гладкий, Віталій Вернидуб, Дмитро Хомченовський, Дмитро Мацапура, Аллахяр Сайядманеш, Денис Фаворов, Максим Луньов, Антон Жилкін, Сергій Булеца, Ловро Цвек, Крістіан, Максим Імереков, Реймонд Овусу, Олександр Сапутін, Ігор Снурніцин, Даниїл Алефіренко, Шахаб Захедітабар, Жуніньо.

Сама гра з ЦСКА в рамках третього туру групового раунду Ліги Конференцій відбудеться у четвер 21 жовтня та розпочнеться о 22 годині. Пряма трансляція на сервісі MEGOGO.
Вот эта тема с игнором игрока ибо он контракт новый не хочет подписать такая ж....
У нас Де Пену никто не в дубль не переводил например. Играл, забивал, в итоге контракт пролонгировали.
Сховати
Тарас, якщо гравець може бути корисним, то навіть в такому випадку краще його в складі мати, ніж отримати "-" через його відсутність. Але в цілому підхід видається логічним: якщо гравця не буде в команді невдовзі, який смисл його награвати?
Тарас, вспомним Леко