16 жовтня 2021 12:18
3

Йожеф САБО: "Зоря" - це команда, яка не вміє захищатися"

Експерт телеканалів Футбол 1/2/3 Йожеф Сабо в ефірі програми УПЛ online поділився думкою про поєдинок 11 туру чемпіонату України Шахтар - Зоря, який завершився розгромною перемогою гірників з рахунком 6:1.


- Я очікував того, що рахунок буде великим. Так і сталося. Зоря - це команда, яка не вміє захищатися. Тренерський штаб Зорі, схоже, не зрозумів, проти кого вони грають - проти сильних, швидкісних, технічних бразильців, які з м'ячем навіть сплять. Як можна відкривати їм такі зони по 40-50 метрів, в які можна бігти? Тому таке І сталося. Забито шість голів, два не зараховані, могли забити ще три. Для глядача це була чудова гра: команди весь час з м'ячем, атака хороша. Скрипнику потрібно добре подумати, проти кого він грає, - сказав Сабо.


Фото - сайт телеканалів "Футбол 1/2/3"

Играть с Шахтёром в открытый футбол в Европе не многие могут, Скрипнику просто уже фиолетово. У нас даже Динамо с Шахтёром играет в автобус, зачем Заре был нужен этот антирекорд?
Заря это команда с жадным придурком президентом и абсолютно не мотивированными игроками и тренером. Геллер мог бы зарабатывать на еврокубках и продаже игроков, а вместо этого задерживает и так небольшую зарплату, и подписывает идиотские однолетние контракты с игроками. Тренер опустил руки и ждет окончания контракта или досрочного увольнения. А игрокам похрен что дальше будет с Зарей, они в большинстве своем следующий сезон проведут в других клубах.
А з якими захисниками їм це вміти?)) У них їх немає)