14 жовтня 2021 19:03
7

Віктор ГРАЧОВ: "У нас тренер, який дозволяє собі не викликати кращого українського легіонера..."

Колишній форвард "Шахтаря" Віктор Грачов проаналізував гру збірної України в нічийному матчі (1:1) проти Боснії та Герцеґовини у Львові.


"Складно сподіватися на утримання рахунку, коли ти зовсім не проводиш контратак, не змушуєш суперника дбати про захист своїх воріт, – каже Віктор Олександрович. – Напруга в захисті обов'язково призведе до помилок. У випадках із нашими командами можна сміливо стверджувати, що в 70 відсотках зі 100 ми пропустимо гол і втратимо перевагу. Бо в закордонних команд виходить стояти стіною в захисті, а в наших – ні. Якщо в заключному матчі з Боснією нам потрібна буде перемога, побачите, як боснійці захищатимуться".

Віктор Олександрович дивується швидкій втомі українців.

"Суперник літав у Казахстан, грав на полі зі штучним покриттям і не втомився. А ми ледве ноги пересували. Ярмоленко втомився вже до 50 хвилини, але замінити його було ніким. Вся небезпека йшла з його флангу. Коли почали втомлюватися інші й пішли заміни, стало зрозуміло, що Україна більше сьогодні не заб'є".

Окремо Грачов прокоментував конфлікт тренера з Русланом Малиновським.

"Я слабко уявляю собі, що тренер Аргентини може заявити щось на кшталт: "Мессі не підходить під мою модель гри, і я його не викликатиму". Або тренер Португалії не викличе Кріштіану Роналду. Зате в нас є тренер, який дозволяє собі не викликати найкращого українського легіонера. Зрозуміло, що Петраков відповідає посадою за такі рішення. Але хіба нам від цього легше? Вся країна знає, що Руслана треба повертати, але нічого не може зробити. Зрозуміло, що легіонерами важко. Бо вони працювали з найкращими тренерами й мають власну думку. Але свої амбіції в такій важливій справі тренеру треба забувати", – сказав Грачов.


Правильно он делает, что не вызывает дезертира.

Да и куда его воткнуть с его игрой? Играет медленно, тянет на себя одеяло постоянно, лупит по воробьям только... Суперзвизда)))
Ну кто там не гавкнул ещё в сторону Петракова? Позволю себе предположить, что между Малиновским и тренером, что-то произошло, а учитывая непростой характер Петракова, ждать скорого возврашения Малины, я думаю, не стоит. Менять тренера до 16 ноября никто не будет. Так может стоит всем засунуть подальше свои экспертные мнения до последнего матча в группе и вместо говнометания поддержать команду?
А Малиновский это Месси или Роналду?
Когда вы говорите, такое ощущение, что вы бредите...
Сховати
архат,
А мы Аргентина или Португалия? Уровень сборных тоже соотносите.
У Малиновского 5 или 6 золотых мячей? Чёт подзабыл.
Сховати
Агент Смит, как-то Вы непоследовательны. В одном посте поддерживсете Малину, в диугом - говном обливаете.
Сховати
Gry, вы меня с кем-то путаете. Я нормально и к Малине и к Петракову отношусь. Данный мой комент как бы намекает, что Грачев идиот.