30 вересня 2021 01:22
19

Олексій АНДРОНОВ: "Не розумію, навіщо" Матч-ТВ " береться за показ матчів українських команд. Це ж дике і огидне позорище"

Відомий коментатор Олексій Андронов у своєму Facebook висловився про те, як показують український футбол в Росії.


"Не розумію, навіщо Матч-ТВ (тут не місце жартувати про Патч) береться за показ матчів українських команд.


Тобто мені все зрозуміло, я не в танку і не глухар. Це - рейтинг. Українців у нас багато. Багато і просто симпатизують. Панночка (та сама), звичайно, хоче зайвий раз показати, що "я не така, я чекаю трамвая". Чи давно вона до речі, була в рідній (чи ні ?) Грузії?


Восени 2014-го ми ховали Андрійка Гусіна. Вже щосили палахкотів конфлікт (або війна - це вже кому як). Ми на поминках розговорилися з Олексієм Михайличенком (новонародженим нагадаю що це олімпійський чемпіон-1988). І він сказав: я щиро здивований, що ваші канали ще показують наші команди.

Я спробував йому пояснити, для кого показують. І цього питання - Для мене немає. Але чому так?


Український футбол пройшов гранично зрозумілий, ясний шлях-з 2014-го. Шахтар покинув Донецьк (Так, назавжди). Динамо Київ ледь не було збанкрутувало колишнім президентом країни. Їх бюджет впав з 75-90 млн € до 25-30.


Показувати матчі українських команд, і робити вигляд що» я не така, я чекаю трамвая " - це нечесно і підло.


Треба говорити так, як є. Мавпи вигнали Шахтар до Києва, на його розкішному стадіоні ростуть дерева на трибунах. А? Не чути?


Київ виходить з 10 українцями у складі, з яких 9 - свої вихованці. Це так випадково вийшло? Або у цього є ПРИЧИНА?

Коментувати матчі українських команд у 2021 - му і робити вигляд, що «нічого не було», ми вболіваємо за сусідів-підлість.


Є коментатори, які це розуміють. Вони хоча б вміють "взяти паузу". Як на поминках. Помовчавши...


Навіщо це каналу? Це ж дике і огидне позорище. Вас ніхто не поважає по обидва боки кордону. Але ви продовжуєте гру в " я не така, я чекаю трамвая»...


І ось це безпрецедентне шулерство - є і суть роботи цього каналу. "Ми Вам все покажемо, але ні хуана не розповімо". І про Зеніт. І про Шахтар. І про Динамо Київ.


І саме тому Карпін йде на youtube до Нобеля. А Галицький - в "Коммент-шоу".


А Шевченко і Ребров - швидше дадуть інтерв'ю Аль-Джазірі, ніж вам. І Усик. І Кличко. І Світоліна, проти якої ваші коментатори відкрито хворіли в ефірі.


Не можна бути "трошки вагітним". А чесним-можна або бути, або не бути. І це, до речі, не тимчасово, на відміну від вагітності, а назавжди...

Андрія Миколайовича Шевченка - З днем. У 45 життя тільки починається (с)


Динамо і Шахтар - не схиляйте голову. Ваш час прийде!...".

Не уловил мысль Алексея...
Может кто-то расшифрует мне её.
Выходит, позорище что показывают матчи украинских команд?
Должны не показывать? А если бы принципиально игнорили, это не был бы позор?

У нас Мегого тоже ведь матчи Зенита и Спартака показывал...
Сховати
Il Divin Codino, Обезьяны выгнали Шахтёр с Донецка или янукович обанкротил бюджет Динамо. Что здесь тебя не понятного?
Про таких как ты "в танке" он и говорит.
Лицемерно показывать матчи украинских команд и якобы болеть за них, когда их ублюдлчное гос во войной причинило урон.
Сховати
Sashok, я так зрозумів, Адронов мав на увазі не Януковича, а Порошенка. Тому що Суркіс постраждав від націоналізації Приватбанку і недавно програв Лондонський суд, де потенційно міг би відсудити у держави Україна 350 млн доларів. Але тут Олексій маніпулює, Суркіс втратив бабло через його великі вклади в Приваті Коломойського, а не через те, що "Динамо" хтось там намагався цілеспрямовано збанкрутувать.
Сховати
juice, Отсудить у Держави ? А ты в курсе что налоги платит народ за которые пополняется бюджет держави ? Тоесть Суркис хотел отсудить 350 млн. у нас. Наворовали денег и ещё хотят не жирно ли будет ?
Сховати
Bezbash, я в курсі краще за тебе. Якщо у тебе проблема з розумінням тексту, який я написав - перечитай ще раз. Або якщо у тебе проблема з розумінням української мови, то скористайся перекладачем. Я оцінюю націоналізацію Привата, яка відбулась в тих умовах, як правильне рішення. І довіряю рішенню Лондонського суду.
Хотя лично мне пох что они там показывают. Ложь и лицемерие в рамке повсюду, и такие как Андронов это исключение того болота в котором они находятся.