19 вересня 2021 23:09

Деле Аллі - про поразку від "Челсі": "Не можу сказати, що результат справедливий"

Півзахисник "Тоттенгема" Деле Аллі підбив підсумки матчу 5-го туру АПЛ проти "Челсі". "Шпори" поступилися на своєму полі з рахунком 0:3, пропустивши всі голи у другому таймі.

"Довелося непросто. Ми добре провели перший тайм і в перерві були впевнені в собі. Недбало зіграли і пропустили перший гол - я повинен взяти відповідальність на себе, тому що я втратив суперника. А з таким суперником це все одно що йти проти гори.

У першому таймі все могло піти по-іншому, але якщо ти не караєш опонента, то покараний будеш ти, що І сталося сьогодні.

Дрібні моменти і можливості впливають на результат. Ми могли б здобути три очки і показати відмінний футбол.

Не можу сказати, що результат справедливий. Але нам потрібно змиритися з цим і рухатися далі", - цитує Деле Аллі BBC.