15 вересня 2021 08:26
1

Магуайр - про результативну помилку Лінгарда: "Ми не звинувачуємо Джессі. Сьогодні помилялися всі"

Капітан "Манчестер Юнайтед" Гаррі Магуайр прокоментував гостьову поразку від "Янг Бойз" (1:2) в 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Вирішальний гол був забитий на 5-й компенсованій хвилині другого тайму після невдалого пасу назад хавбека МЮ Джессі Лінгарда.

"Це перший матч у групі. У нас є ще багато матчів, щоб реабілітуватися, і ми повинні будемо це зробити. Постараємося зібратися і взяти три очки в наступному матчі.

У суперника не було жодного по-справжньому небезпечного моменту. Було дуже прикро пропускати цей гол наприкінці.

Це футбол. Люди припускаються помилок. Ми не звинувачуємо Джессі. Я впевнений, що сьогодні на полі помилялися всі. Переконаний, що Джессі візьме себе в руки", - цитує Магуайра офіційний сайт УЄФА.