11 вересня 2021 19:15
8

Мірча ЛУЧЕСКУ: "Вихід на заміну Гармаша змінив картину на полі"

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу прокоментував перемогу над "Металістом 1925".


- Рахунок говорить про силу суперника. Але ми грали добре і перемогли. Я аналізував "Металіст 1925". Ця команда грає в хороший футбол, виходить за оборони через пас і дуже небезпечно контратакує. Знав, що нам потрібен один гол, щоб ми розкріпачилися. Ми його забили на початку другого тайму. До перерви було трохи складно, але після гра була під нашим контролем.


Задоволений тим, як хлопці себе показали. Було складно, тому що ми позиційно атакували, але суперник добре оборонявся. Після забитого м'яча все змінилося. Радий тим, як Хлопці грають. Особливо ті, хто замінили наших травмованих і дискваліфікованих футболістів. Намагаюся, щоб ці виконавці завжди перебували в тонусі. Вихід Гармаша на заміну був дуже важливий. Він забив і змінив картину на полі.


Робота VAR? Не можу коментувати це. З боку не видно, що там було. Здалося, що на гармаші було пенальті. Не розумію, чому тоді арбітр не звернувся за допомогою до VAR. Дві команди грали у футбол, тому суддя сильно не зіпсував матч. Які корективи я вніс у перерві? Я говорив з ними в роздягальні, і потім гравці заграли краще. Вони гостріше грали в атаці, забили. Рахунок міг бути більшим.

Потрібно хвалити слона , бо з таким настроєм слона не продаси :)
Хорошо.
Отличие Луческу от прошлых тренеров Динамо можно найти в этой фразе "Я анализировал Металлист 1925" Вроде бы всего лишь три слова, а сколько информации даёт о тренере. Получается он рассматривает команду не зависимо от ее статуса и положения, хотя это должно быть в порядке вещей но не относится к "динамовским сердцам"
Сховати
Максим, я бы сказал, отличие тренера от физруков
Не арбитр обращается к ВАР, а наоборот из комнаты ВАР подсказывают если они не согласны с решением
Сховати
Beliy, не могу не согласиться.
Но - Дед говорил о том, что почему судья не обратился к ВАР...
Тем самым поднимая вопрос о "независимости" арбитра матча!
Beliy, и что же арбитры на ВАРе ничего не подсказали главному? Ладно, момент на Гармаше спорный, выбил-сбил, такое себе. Но уже через секунду другой защитник наступил на стопу Шкурину, а уж это бесспорный пенальти.
Сховати
АЛЕКС,
Согласен, и , похоже, арбитры VAR этот эпизод даже не смотрели.