22 июня 2021 18:38
20
Журналист рассказал, к каким игрокам сборной у штаба Шевченко большие претензии

Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми "Циганик LIVE" охарактеризував деяких гравців збірної України.


"Після матчу з Північною Македонією була дуже серйозна розмова у тренерського штабу з футболістами. Вони пояснили їм, що так робити не можна, як було у другому таймі з македонцями, що так грати не можна. Була дуже жорстка розмова. Шевченко намагався достукати до футболістів.


Наші лідери - Маліновський і Зінченко - не грають на те, що сповідаються. Втомилися? Не їдьте. Якщо ви стомилися, то краще не їдьте. Скажіть, що втомилися. Є претензії. Циганков тренувався п'ять разів за весь збір. Може, 10 разів. В якій формі він може бути? Вчора були помітні певні образи певних людей, що вони не вийшли у стартовому складі. Це було помітно після фінального свистка.


Тренерський штаб має величезні претензії до Маліновського. Ярмоленко дає максимум, який може дати. Він рік не грав у футбол. Не подумайте, я не хочу хвалити, бо і він зіграв не кращу свою гру. Циганков проти Північної Македонії вийшов невпевнено, і проти Австрії також вийшов дуже невпевнено. Помітно, що людина не має форми. Циганков розчарував.


Миколенко зіграв невпевнену першу гру, повозили його там - і він третю гру не може знайти себе. Можливо, рівень інший, і йому треба звикати. Він розгубився. Таке враження, що наші футболісти не готові до цього рівня.


Я думаю, що вони не розуміють, куди приїхали. Переставайте себе продавати, переставайте тягнути все на себе. Не треба робити собі кар'єру за рахунок збірної", - сказав Циганик.

А где же в этом списке Марлос? Или он священная корова?
Ярмоленко дає максимум позитива а мыколенко максимум вреда -остальные плавают
И наши соперники ведь тоже к нам готовились (а мы скорее всего нет, мы же не можем и не хотим менять свою концепцию игры) и закрыли Малиновского и Зинченко вот и всё.
Судаков нам поможет.Его взяли не зря.
Ivan Zaitsev, А может у нас были слишком завышенные ожидания от Малиновского и Зинченко ? Зинченко в Ман Сити далеко не ведущий игрок. Его задача в клубе принять и отдать ближнему, дать ширину на фланге, помочь в контроле мяча, иногда сыграть в отборе. В сборной от него требовалось вести ингру на пару с Малиновским. Но это совсем не игра Зинченко, он к этому не готов , по крайней мере, не готов в игре с сильным соперником (Нидерланды, Австрия).
Малиновский в Аталанте тоже не ведёт игру. Его задача отдавать передачи, стандарты и удары. Он это довольно хорошо делал и в сборной. А вот вести игру сборной Малиновский оказался не готов.

Ну и очень большой вопрос к тренерскому штабу по физической подготовке и тактике (очень не гибко, не можем менять игру, не подстраиваемся под соперника, а навязать свою игру не можем, кроме первого тайма с Македонией).
"Переставайте себе продавати, переставайте тягнути все на себе. Не треба робити собі кар'єру за рахунок збірної" влучно!
Скажу просто.. ТШ так і не зміг скласти пазл вмінь наявних гравців.. Такого Миколенка в грі за Динамо не бачили.. За зіну з маліной говорили-писали немає що коментувати.. Якщо подивитись на 3 останні гри збірної, то командної гри просто нема. ТШ не зміг зробити команду, тому немає результатів. Нагадаю в Динамо теж був ТШ який не міг дати результатів, допоки не прийшов справжній тренер, який зміг досить-таки швидко зробити з натовпу команду.. Знову надії та сподівання.. але вже за збірну..
Скрыть ответы
iceman, Вот, все в точку написали
Зина и Малина попросту ушатались. Микола ксттаи тоже.. + мне кажеться у Миколы какие то личные проблемы нарисовались
Скрыть ответы
Суповой набор, я тоже так думаю , Микола послал на ... Яремчука причём так по злому .... было видно что он не в хорошем состоянии духа ...
Скрыть ответы
А какой дух у него может быть, если во всех проблемах в игре сборной винят его? Что болелы что журнашлюхи? Как будто он что-то должен решать в матчах? НУ да повозили его в матче против Голландии, но где была полузащита когда его одного драли на фланге? Где блять помощь? Почему только на него говно льется отовсюду?
Скрыть ответы
Fanat, больше того процентов 90 его забегов по флангу были проигнорированы, а когда был прострел на него никто не пошел.. и я бы послал..
Когда игру проваливают отдельные игроки, то да, можно их разносить (как того же Миколенка за матч против Голандии).
Но когда игру проваливает вся команда, а лучшим игроком при проигрыше является вратарь, то тут уж тренер крайний.

И да, я помню игру сборной при Шеве, помню его достижения и, можно уже сказать, заслуги во главе сборной. Но последнее поражение исключительно его.
Цыганык , едь к себе в село коровам хвосты крутить