14 июня 2021 17:06
16
Источник: в сборной Украины возник конфликт между Ярмоленко и Марлосом

Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков у ефірі ТК "Футбол 3" заявив про конфлікт у роздягальні збірної України.


Мовляв, Андрій Ярмоленко висловив претензії Марлосу щодо його гри проти Нідерландів.


Зокрема, Ярмоленко розкритикував хаотичність дій Марлоса та недодержання позиції на полі.


Чекаємо підтвердження УАФ та самих футболістів.


Нагадаємо, вчора збірна України 2:3 програла Нідерландам, а на 13-й хвилині Марлос замінив Зубкова.

Не стреляйте в пианиста, он играет как умеет (с).
Все игроки сборной выкладываются на максимум, а меру своих сил и кондиций.
Главной вопрос к тренерскому штабу Шевченко: зачем было везти в сборную туриста Судакова (если Украина отыграет Македонию, то Судаков так и останется туристом)? И зная что левый венгер проблемная позиция, не искать туда игрока. Да есть Марлос, есть Зубков и есть Цыганков, но для этого трио это не родной фланг. И как оказалось Марлос в плохих кондициях а Зубков и Цыганков с травмами.
Есть Соболь, с практикой игры левым вингером, есть Михайличенко, который начинал карьеру как вингер, но Бодю не берут, а то не будет место Судакову).
Я уже молчу про Леднева, он правда тоже не левый вингер но все же на флангах играть умеет, да и удар у него поставлен (не все ж Малиновским да Сидорчуком едиными (Ярмола и Цыганков, за скобки, они бьют из далека, только с определенных точек).
Так что в первую очередь виноват тренерский штаб.
Марлос гру провалив. Це зрозуміло. Але тут вина скоріше не Марлоса, а Шевченко. Марлос же не сам себе на заміну випускав. Всі знають, що Марлос не вміє і не любить грати відпрацьовувати на оборону.
Шевченко , випускаючи Марлоса, хотів з його допомогою налагодити гру в центрі поля (контроль м'яча) і помилився. З таким суперником і на таких швидкостях , при такій інтенсивності гри ми не здатні якісно контролювати м'яч. Не ті виконавці. Тут потрібно було Степаненка або Макаренка випускати замість Зінченка, щоб билися за кожен м'яч. А замість Зубкова - Соболя, який би допоміг Миколенку. Але Шевченко вперто не хотів відступати від своєї концепції гри і за це команда поплатилася.
Скрыть ответы
Александр, доречі Соболь дійсно міг спокійно замінити Зубкова,він в Брюгге грав лівого вінгера при потребі.І непогано грав,такий собі "сплав" атаки і захисту.
Якщо це правда то я на стороні Ярмоленка. Не відпрацьовував в захисті. Лінивий бразилець. Результат натурилізації.
Ярмола , чья бы корова мычала ))))) Два худших игрока матча ругаются .....
Скрыть ответы
Не згоден, що Ярмоленко був серед гірших. Але згоден, що якщо на атаку Ярмоленко працював то на захист не дуже.
Friday, для Ярмолы это скорее всего последнее евро в карьере. Думаю выжмет из себя максимум. Даже учитывая что он не играл толком в этом сезоне, плюс травма и конкуренцию в клубе вчистую проигрывает тому же Соучеку. Пол тайма и сдох, физики нет. Но, как показал матч, не отсырел порох в пороховницах, престарелый ветеран принес больше пользы чем молодая "топ-звезда."
Скрыть ответы
Мальчег, Соучеку??? А Фабиански он кокуренцию не проигрывает? Иногда лучше жевать чем говорить. Соучек опорник ! Его конкурент Боуэн.
Скрыть ответы
Динамовец 1979, согласен, фамилии перепутал по дряхлой памяти, но от этого суть не меняется.
ну почему Марлос вышел на замену? а не Шапа?
Скрыть ответы
Oskar, Скажите спасибо что коваленки нету. А то в первом тайме вышел бы марлос, а во втором вместо него вышел бы коваленка.
А это все оговаривалось перед натурализацией. И то, что "марлосы" не будут играть так как наши проговаривалось много раз. Надеюсь этот эксперимент по натурализации закончен.
Такі "конфлікти" в кожній команді після кожної програної гри.
Ми ніколи не зможемо обігравати топ команди без хороших гравців, тактика і самовіддача і фарт це добре, раз на рік когось і обігруємо. Павелко-чмо популіст, замість того щоб створити десятки футбольних шкіл створити нашу методику розвитку сучасних і майбутніх футболістів , де професіонали будуть вчити дітей, а не по знайомству. Сам не можешь, збери всіх тренерів і спеціалістів, хай вони створять...ні , краще ж взяти марлоса і мораеса. Конопа випав , і все, лівого флангу немає. Кажете Ярмола вже не той ? Він навіть в такому стані кращій за всіх, хто його замінить? Циганков кришталевий. Про це ніхто не думає. Павелко-чмо. В нас буквально пару гравців центра поля випаде , і збірної немає, є тільки боротьба і самовіддача як при Фоменко.
Скрыть ответы
DmytroT,
Згоден, але проблема не тільки в Павелко. У нас вся система така і один Павелко, чи хтось інший (один) нічого не змінить. Не Павелко змушує студентів прогулювати пари , а потім за гроші здавати сесії, а викладачів брати ці гроші і ставити оцінки. Думаю, ні для кого не секрет, як у нас отримують тренерські ліцензії різного рівня. А потім ми дивуємося чому у нас такі результати, чи чому ми так живемо. Ми звикли так працювати. І не тільки в футболі
Від Павелка багато що залежить, але винен далеко не він один.
Любовь к "Родине" не привьешь, даже деньгами. Ложил марлос на нашу сБу. Вообще какого хрена Шевченко его вызывает. На самом деле он издох как футболист
І що, хтось вважає, що претензії Ярмоленка необ'єктивні? Вже хтось писав, що Ярмоленко мав би у роздягалці зробити "втик" Марлосу. Це вже свого роду народне побажання. Я й сам був вражений, коли в моментах, коли збірна України оборонялася, на лівомуу фланзі стирчали 2-3 голландця без опіки, а Марлос просто спокійно стояв ближче до центру поля, замість того, щоб бодай перекривати передачі на свій фланг.