3 березня 2021 19:49
12

"Динамо" - "Колос" 0:0, пен. 4:3. Отчет о матче. Киевляне с трудом выходят в полуфинал Кубка

Напружений весняний графік продовжився для «Динамо» домашнім протистоянням із «Колосом» у чвертьфіналі Кубку України. Після двох перемог кияни не проти були стартувати зі звитяги і в четвертому для себе турнірі цього сезону.

Мірча Луческу лише точково змінив склад команди. Сьогодні зі старту він випустив Бойка та де Пену. Караваєв повернувся на звичний правий фланг оборони, а Миколенко зайняв місце зліва. У запасі залишилися Бущан, Кендзьора та Родрігес. А Шепелєв навіть не потрапив до заявки.

Прем’єрні хвилини зустрічі пройшли у рівній грі, після чого «Динамо» все ж заволоділо ініціативою та змусило суперників, яких активно підтримували вболівальники на НСК «Олімпійський», відійти до власних воріт. Врешті-решт, дійшло навіть до небезпечного моменту, проте Циганков з непоганої позиції пробив поруч зі стійкою.

А за 10 хвилин Віктору довелося покинути поле. В одному з епізодів лідер киян зазнав ушкодження, і тренери вирішили не ризикувати здоров’ям Циганкова. Замінив його Родрігес. Безумовно, це була суттєва втрата для «біло-синіх».

Гра без реальних нагод тривала до 34-ої хвилини. Після подачі кутового і спроби удару від Петрова м’яч рикошетом від Сироти полетів у кут воріт. Однак Бойко у падінні рукою вибив «круглого» майже з лінії. У відповідь Караваєв з лету пробив поруч зі стійкою після навісної передачі Миколенка.

Так, власне, перший тайм і закінчився. Нічого цікавого, крім сейву Бойка, за перші 45 хвилин глядачі так і не побачили.

У другому таймі картина гри не змінилася. Хоча на 51-й хвилині «Динамо» отримало напівмомент, коли Волинець не зміг зафіксувати м’яч після «свічки» у своєму штрафному майданчику. Та Буяльський такого не очікував і запізно зреагував на помилку, тому пробити не вдалося.

Загалом же, команди розуміли, що ціна однієї помилки сьогодні може коштувати путівки до півфіналу, тому діяли дуже обережно у захисті та не ризикували попереду. Перебіг звітного поєдинку дещо нагадував виїзний матч проти «Брюгге».

Дещо гаряче стало на 65-й хвилині. Де Пена у падінні через себе намагався вибити м’яч у власному штрафному майданчику. Гравець «Колоса» був першим на м’ячі, після чого відразу впав, тримаючись за голову. Як показав повтор, Карлос не доторкнувся до візаві, але Руслан Костишин вирішив, що фол був. Наставник дуже активно апелював до суддів, за що отримав червону картку.

Найнебезпечнішим моментом у «Динамо» за весь основний час можна вважати удар Шапаренка зі штрафного на 73-й хвилині. М’яч після його удару пролетів поруч з хрестовиною. Волинець стрибнув, але чи контролював він точно політ м’яча – питання.

У завершальні хвилини динамівці притиснули гостей до їхніх воріт, але пробити у площину воріт все ніяк не вдавалося. Хоча близьким до цього був Бєсєдін, та два його удари з гострого кута виявилися неточними. Щодо «Колоса», то ковалівці не особливо поспішали вперед.

І тільки у компенсований час господарі потурбували Волинця. Голкіпер «Колоса» двічі забрав удари Лєднєва зі штрафних. У підсумку все завершилося нульовою нічиєю, а це означало, що команди проведуть на полі ще додаткові 30 хвилин.

Перший додатковий тайм нічим особливим не запам’ятався. Як у одних, так і в інших було декілька штрафних, проте до ударів справа так і не дійшла.

А от другий почався з неоднозначного епізоду. Гавриш ніби притримав Супрягу у власному штрафному майданчику, однак свисток арбітра не прозвучав. Не розглянули цей момент і асистенти VAR. Хоча Владислав емоційно показував, що фол на ньому мав місце.

Як «Динамо» не старалося, але вирвати перемогу так і не вдалося. Таким чином, усе мало вирішитися у серії післяматчевих пенальті. І «Колос» мав невелику перевагу в обличчі Волинця. Нагадаємо, що Євген є одним із кращих воротарів України в плані відбивання 11-метрових.

Але не Волинець став героєм зустрічі, а Бойко. Після перших шести ударів рахунок був 3:3. Першим, хто не забив, був Лєднєв (повз ворота). Крім того, воротар «Колоса» відбив удар Караваєва. Проте голкіпер «Динамо» справився зі спробами Задої та Гавриша. А останній удар, від Ільїна, виявився неточним. Тому забитий пенальті Андрієвським став переможним!

«Динамо» важко, та все ж проходить у півфінал. Одним із потенційних суперників киян є «Зоря». Жеребкування відбудеться вже в четвер, 4 березня.

Денис, спасибо! Сидорчук лучший.
Надеялся,что с Луческу команда хоть фрагментами будет показывать футбол,а не антифутбол,но буратинизация Динамо похоже вошла в стадию необратимости(((В какой футбол мы играем?Со слабым соперником мы пешком продавливаемся к угловому флажку и оттуда пытаемся прострелить,навесить,подать в надежде на то,что антропоморфный дендроид под номером 41 подставит свою деревянную часть тела и от неё удачно отскочит,а там кривая куда-нибудь да вынесет?Иногда(очень редко) у нас получается.Что делает Караваев в составе Динамо?Он хоть что-то умеет,кроме как бежать?Что ни удар-в молоко,что ни пас -не туда!Капитан Сидорчук?!Особо важное звено команды,ну просто пан"Пиздец атакам!"-как соперника,так и нашим!Мяч в зоне Сидорчука-это всё,ЛЮБАЯ атака захлебнулась!Ни одной контратаки,ни одной диагонали,а сколько раз мы попали по воротам?Хотя лучше спросить сколько раз мы вообще ударили?
Что мы будем делать с сильным соперником-ответ один не давать ему играть,а если не получится,то ходя пешком по полю смотреть футбол в его исполнении!Динамо давно и тяжело болеет и становится похоже,что неизлечимо))))))Луческу не спасёт и никто не спасёт это состояние дел(((
Суркисодрочерам-"Вы знаете,как меня минусовать..."
Сидорчук відбирає м'яч добре, але пас вперед це щось страшне.
Повний Капець, это он у колоса хорошо отбирает... зато подборы - плохо.
Денис Бойко MVP
Создалось такое впечатление, что судья отменил красную карточку тренеру команды "Колос".
А Золотову за грубий фол проти Шапаренка навіть жовту не показав. А фол цілком тягнув і на червонгу картку. Катерина у подібний ситуації видалила Буяльського у минулому році, а тут навіть ВАР не застосували.
Хтось мені скаже , Караваєв хоч один гол забив за Динамо, відколи він в команді?В останніх матчах в нього багато було шансів забити , але всі моменти він протранжирив...і ось сьогодні пенальті не забив...
SheriFF_2, ні, в Динамо Караваєв не забивав, хоча зіграв вже десь коло 50 матчів. Коли грав у Зорі, був на диво результативним, а тут як хтось наворожив. Він не те, що не забиває, хоча моменти має, а навіть у ворота не влучає, завжди м'яч летить мимо. Тільки у неділю у грі зі Львовом він влучив у ствір, але відбив воротар.
Africanda-S, в Зорі він грав переважно вінгера. В Динамо - крайній захисник.
SheriFF_2, только на сборах в 19ои
Леднев вышел и лучше Родригеса обострял игру. Лучше бы Бодю вместо Цыганкова в первом тайме выпустили. Луческу не Хацкевич/Блохин он прекрасно видел, кто лучше себя показал. Ледневу нужно больше давать шанс и выпускать.

С этим гребанным Колосом как и с Десной упертые и тяжелые матчи. Прошли, слава Богу! Дену Бойко огромный Респект! Браво!