Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 60
Штрафи і велика чистка команди.. на другий тайм неможливо дивитися, за це і гравці і тренерський штаб має понести покарання... це абсурд..
Показать ответы
Mario, не надоело каждый сезон на это надеятся?
А я бачу проблему, на їхньому місці до збірної могли би викликатися до прикладу Швед чи Русин, чи навіть той самий Бесєдін або Ледньов чи Зозуля, люди які народилися і є українцями не просто по паспорту, для яких синьо-жовтий прапор і гімн України значить багато більше ніж для Мораеса і Марлоса разом взятих.. Натуралізація вбиває інтерес до футболу, мені не цікаво дивитися на гру найманців за гроші у синьо-жовтих футболках.. Та й що дали Марлос з Моресом в збірній? Марлос відверто провалився у матчі з Португалією і був найслабшим на полі, у ключовій грі з Сербами він не приймав участі і ми виграли 5:0, про Мораеса я взагалі мовчу - 0 результативних дій у матчах Збірної. Питання для чого нам та ср*на натуралізація??? Питання риторичне, усім відомо якому клубові "поклоняється" наша славна футбольна федерація..
Показать ответы
Mario, Та не переймайтесь тим Мораесом, він усє одно на больничку закосить. Вже завтра довідку про непрацездатність отримає і у-у-у-у до Бразиліі. До речі у-у-у-у то не мавпяче гукання, а іммітація роботи двигуна літака на висоті 10 тис. метрів.
Не щастить..((( по грі переграють Копенгаген але бракує майстерності в атаці і трішки фарту, на жаль поки що немає ні того ні іншого..(
Показать ответы
Mario, не переграють.. Копенгагену така гра вигідна.. вони чекають на слушний момент для котнри.. вони грають по ситуації..
Mario, что значит не фарт??? Один клоун мяч выбить не может кулаком, второй с закрытыми глазами пеналь ударил... Работать на тренировках нужно, а не о контрактах за бугром мечтать
Якось як тренер мені Михайличенко імпонує більше ніж Хацкевич, та й відверто провальних матчів (перші три не враховую) у нього не було, ніби і фізика появилася у команди, і високий пресинг і грають до останньої хвилини, ще би трішки майстерності і креативу в центрі поля тоді можна би було братися за високі завдання. P.S: Сподіваюся команда завтра не закреслить своєю грою все що я тут написав)
Показать ответы
Mario, твои слова да богу в уши
Кадара чекає доля Піваріча..
Показать ответы
Mario, знаю,що багатьом не сподобається,але для мене Кадар кращий за Шабанова, в нього кращий перший пас,а щодо обрізок,то думаю,що біля впевненого колеги на лінії,а такий є Попов,сам буде впевненіше грати і менше помилятися
Матч сезону у середу, думаю друге місце в чемпіонаті нікуди не дінеться, зараз все залежить від матчу із Шахтарем та які результати будуть у ЛЕ. Хоча десь ще глибоко в душі сподіваюся що зможемо ще скоротити відставання від Шахтаря і хоча би якусь боротьбу нав'язати...
Показать ответы
Ага! У слідуючому турі Карпати боротьбу кротам нав'яжуть і відберуть очки... :)))
Mario, це наше веееелике досягнення - спокій за друге місце, ми молодці (сарказм)
Дуже і дуже не впевнено, ніби і перемогли але якось натягнуто, важкувато.. Буяльський і Гармаш дуже слабо, Соль - бракує порозуміння з партнерами, він просто розчиняється на полі. Якось немає ще тої гри яку хочеться бачити, дуже мало моментів сьогодні створила команда..
Показать ответы
Mario, Особенно видна разница после игр , которые показывает сборная.
garik, дякую і тобі за твою позицію, дійсно трохи дратує що у своїй країні новини про свій улюблений клуб маєш читати не своєю чужою мовою..
Показать ответы
Mario, не лише чужою мовою, а водночас мовою ворога, який в ці хвилини каже убей хохла, пускай здохнути Су..Ки, фашисти бандеровские
Roma_Shevchenko, я нічого не маю проти коли вони в побуті, сім'ї чи навіть на своїх сторінках у соцмережах пишуть і розмовляють російською, це цілком нормально, але коли журналіст ставить питання на українській мові інколи можна відповісти тою ж українською.. український вчений Огієнко сказав - "Україна почнеться тоді коли в Росію будуть їхати з перекладачами" - та то таке... Дякую Вам велике за солов'їну із чудового міста Миколаїв.
Показать ответы
Mario, Не переживай все в нас буде добре, респект тобі брате за теплі слова!!
Mario, Не переживай все в нас буде добре, респект тобі брате за теплі слова!!
У мене інколи виникає питання чому наші футболісти які вчили і знають українську в інтерв'ю спілкуються виключно російською.???
Показать ответы
Mario, дякую тобі за коментар.

Не звертай уваги на мінуси. Шизанутих ще земля носить
Mario, тому що виросли и живуть в російськомовних містах. я наприклад виріс в Миколаєві але українська моя рідна бо рідні і знайомі розмовляли виключно нею.
Ничего не найдено.