Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 46
Михайлов?? не розумію взагалі, скажіть прізвище хоч одного воротаря високого рівня крім Шовковського за останні 20 років??? Коваль, Бойко, Рудько, Бущан т.д..???
Показать ответы
Mario, можно учить детей или юношей,а здоровых дядек уже ничему не научишь.Если коротко,Михайлов-уши Суркиса.Динамовские сердца показали свою безполезность,поэтому должны быть новые люди.это мое мнение.За заслуги при профессиональном отношении никуда не назначают.
Навіть не знаю що мене більше бентежить - сам факт що це Луческу чи те що йому 74 роки і попередні місця роботи (Зеніт та Збірна Туреччини) були провальними.. а можливо цих два фактори зразу.. вміє ж Суркіс здивувавти..
Показать ответы
P.S: такого радикалізму я від Суркіса не чекав, перейди від Динамівських сердець до Шахтарівських, скажімо так дещо інших органів, це мега поворот...
Mario, Будем считать, что это наш Бен Ходжсон, чт тут можно сказать...
Аж страшно уявити що буде як продадуть Циганкова, якщо команда і дйсно хоче потрапити у ЛЧ його і Миколенка треба залишати у команді на наступний сезон, а такі персонажі як Кадірі, Шабанов, Кендзьора, Соль, Родрігес, Андрієвський, - продавайте і нежалійте.
Показать ответы
А ты не думал что Виталий уже начал деградировать под руководством горе тренеров. А Витя, Вите нужна качественная медицина, а не то что в Динамо.
Mario, Шабанова, вважаючи на високий травматизм я б залишив. А до твого списку додав би Русина та Караваєва з Бойком.
Або пан або пропав - по іншому ніяк! удачі Динамо, вдалої гри і результату!
Показать ответы
десь щось клацнув, мало би піти у загальні коментарі а не до Вашого..)
цікаво де Соль травмувався?
Показать ответы
Mario, ну при Хацкевиче помниться в тренажорке)
Mario, Натер мозоль, когда делал селфи.
з 90 можливих Динамо набрало лише 56 очок., майже кожний другий матч програло або грали нічию.. цифри говорять самі за себе - в цьому сезоні Динамо повне дно.
Показать ответы
Mario, Я не понимаю тех кто минусует, что правда глаза колет?) Ну-ну минусуйте пока команда деградирует.....
Ну лавочка у Динамо так нчо в цьому матчі..
Показать ответы
Mario, зато осоваааа, караваев, кендзера, шапелев, сидор, андриевский, русин. Ну вы как хотите, но это не состав на второе место. И что стакими клоунам делать в Лиге чемпионов. Может реально лучше пролететь мимо нее, тогда скорее всего и тренера снимут, а под нового и игроков купят, а некоторых из этого шлака выгонят. Ну нельзя с таким составом играть, максимум группа ЛЕ и то с боями проходить.
Як людина яка переживає за майбутнє клубу навіть і не знаю що буде краще у цьому матчі, виграш - хоч якийсь трофей та світла пляма цього сезону для Динамо, але він стане приводом для ще одного сезону Михайличенка і подальших мук на полі, програш - це пробите дно, сотні тисяч негативних відгуків, тотальне моральне знищення гравців і тренерів, але він, я впевнений, стане прричиною глобальноо перезавантаження та зміни тренера, хоча на кого - тут також питання..
Показать ответы
Mario, ну про "перезагрузку" - я так думал после Лугано, уж точно что то да поменяется. Так что, как по мне, поражение ничего не даст
Mario, ничего не будет, придет Евтушенко, в самом крайнем случае вернут Реброва. Вот и вся перезагрузка, это ж Суркис, у него ничего радикального не будет ни при каких обстоятельствах. Когда было 4 место в 2013 году и сняли Блохина, то какая перезагрузка произошла? правильно, помощника главного тренера поставили)) Никакие отговорки про лучшее Динамо в будущем и слушать не хочется, не при жизни Суркиса. Варианта два - или все будет хреново, но мы с Кубком, или все будет хреново и мы еще и без кубка. Так что только победа
як на мене потрібно усім вболівальникам їхати на базу і вимагати зустрічі з президентом, таке враження що Суркіс не бачить що твориться з командою, потрібні негайні дії, команда просто летить, падає униз.. це жахіття, це ганьба..
Показать ответы
Все он видит. А мы расплачиваемся за его нежелание выходить из зоны комфорта
якісь безхребетні.. ну програєти ви, а де характер? та заведіться ви, рознервуйтесь хоча би, ну хоч щось зробіть а вони соплі розвішали і все.. Каштру цілий матч на бровці стоїть кричить а Льоша сидить і футбол дивится..((
Показать ответы
Mario, Безхребетні віслюки.
Ничего не найдено.