26 ноября 2022 15:54
10

"Динамо" – "Металлист 1925" 0:0. Незабитый пенальти Цыганкова лишил киевлян победы

"Динамо" – "Металлист 1925" 0:0


"Динамо": 35. Нещерет - 20. Караваев, 25. Забарный, 4. Попов, 2. Вивчаренко - 5.Сидорчук, 22. Лонвейк, 29. Буяльский, 15. Цыганков, 7. Кабаев - 11. Ванат
Запасные: 1. Бущан, 6. Бурда, 8. Шепелев, 9. Пэррис, 18. Андриевский, 19. Гармаш, 21. Кравченко, 24. Тымчик, 34. Сирота, 41. Беседин, 44. Дубинчак, 94. Кендзера

"Металлист 1925": 37. Мозиль - 29. Жичиков, 3. Ткачук, 17. Курило, 2. Капинус, 6. Вачиберадзе, 10. Русин, 28. Габелок, 27. Кравченко, 11. Ременюк, 9. Борячук
Запасные: 1. Сидоренко, 13. И. Потимков, 4. Коваленко, 23. Шершень, 69. Ю. Потимков, 8. Мартынюк, 21. Бычек, 22. Дмитренко, 48. Вендел, 72. Дудик, 19. Зубков, 79. Чирук


"Динамо" - "Металлист 1925" ON-LINE


Прев'ю


Уже сегодня, 26 ноября, «Динамо» сыграет свой очередной матч в чемпионате Украины. В рамках 15-го тура национального первенства подопечные Мирчи Луческу встретятся с «Металлистом 1925».


Обе команды подходят к очному противостоянию в хорошей форме, ведь как киевляне, так и харьковчане сумели одержать победу в своем крайнем поединке. Напомним, что «бело-синие» минимально обыграли ровенский «Верес» (1:0) благодаря голу Цыганкова, а «желто-синие» смогли одолеть «Кривбасс» (2:0).


Если говорить о турнирном положении, то позиции динамовцев, очевидно, лучше. На сегодняшний день киевская команда занимает 4-е место с 26 очками в активе, в то время как харьковский коллектив – на 8-м месте, имея 17 зачетных баллов. В случае победы киевляне могут сместить «Зарю» с 3-его места, если у луганчан будет осечка.


Интересно, что в своей истории «Динамо» и «Металлист 1925» встречались всего однажды. Произошло это в сентябре прошлого года, когда киевляне победили в Харькове со счетом 2:0 благодаря голам Цыганкова и Гармаша.


Что касается кадровых потерь, то у динамовцев ситуация неизменная – команде в очередной раз не помогут Денис Бойко и Николай Шапаренко, которые уже длительное время находятся в лазарете.


А вот «Металлист 1925» наоборот получил своеобразное усиление перед встречей в Киеве, ведь основной защитник Михаил Шершень отбыл дисквалификацию и теперь сможет выйти на поле.


Ориентировочный состав «Динамо»:


Бущан – Караваев, Забарный, Попов, Дубинчак – Сидорчук, Шепелев, Буяльский, Цыганков, Лонвейк – Ванат


Главным арбитром поединка будет Максим Козыряцкий.


Будут транслировать игру канал «2+2» и клубный канал «Динамо» в YouTube. «Динамомания» в 14:00 проведет текстовую онлайн-трансляцию.

Динамо дно.. будь яке інше місце окрмі першого в такому чемпіонаті повинно вважатись повним провалом (нажаль все до того йде). Це заслуга Суркісів звичайно, але їм на це так глибоко нас.ати що аж плакати хочетсья.. а Вітя звичайно деградував, агенти йому так голову закрутили що вище рівня чемпіонату Польщі він нікому потрібний не буде!
Скрыть
Коли суркіси знайшли на кротячому смітнику цього "супертренера" ( що навіть прирівнював себе до ВВЛ ) всі динамівськи вболівальники були в ступорі... Від самого факту призначення кротячого тренера. Але ніхто навіть і не уявляв до якої ганьби приведе це чудо команду...
Показовий момент геніальної тактики від найгеніальнішого тренера: Шепель отримує м'яч, доходить до воротарського! майданчика і маючи змогу пробити віддає поперек і назад. Завіса.
Міняти Лонвейка і Ваната,а також не випуск з перших хвилин Перріса,вважаю кретинизмом цигана,якщо не гірше-він засланий козачок рижого.Іншого пояснення я не бачу.
Скрыть
Андруш, ну якщо вірити словам Франкова (сам матч я не мав змоги дивитись, через йоб*ну русню), заміна Ваната вимушена. Але коли бачиш, що виходить Бєсєдін, то все стає зрозуміло...
Андруш, та він з кротами давно посварився. Просто це не тренер, а бездарний маразматик. Знову буде заливати яке поле не таке і як команда втомилась. На його фоні навіть Хацкевич з Михайличенко - це якісні тренери. Вся надія, що взимку його знімуть, і разом з ним в дубль поїдуть ці всі Андрієвські, Шепелєви і прочі Бєсєдіни. Інакше нічого не світить. Не вміє Суркеіс працювати з тренерами, це його головна проблема, до останнього жлобиться неустойку платити. І не перший раз вже. Ну а коли таки звільняє, то на його місце призначає такого фізрука ще гірше за попе5реднього.
Андруш, такі підозри у мене з"явились ще на самому початку його діяльності в клубі, коли він почав відраховувати перспективних і технічних гравців і робити основними відвертий шлак. Тихою сапою він викосив все динамівське і динамівський дух, перетворивши наше велике Динамо в дворову команду, що грає в дворовий хвутбол минулого століття.

От і зараз він свідомо маринує найтехнічнішого гравця - Парріса, випускаючи його на 5-10 хвилин, щоб не дай Боже він не "ввійшов" у гру і чого-небуть не натворив.
Сьогодні ще не бачив, подивлюсь пізніше, але в останньому матчі, попри все, Парріс за 10 хвилин приніс більше плюсів команді, аніж деякі за матч.
Скрыть
Major, Щодо Парріса повністю згоден.
когда пенальти левый, обычно они не забиваются)
Ні про що,потрачений час.Другий тайм дивитись не має сенсу.