Africanda-S, Він має на увазі якщо купувати українців, а в Динамо майже всі вихованці клуба. Він якраз в останньому реченні про це і сказав.
Навіть Динамо зараз купує гравців по адекватній ціні тільки у жмуриків (Піхальонок, Рубчинський) або у кого закунчується контракт (Брагару).
Футболістів рівня Сича, Слюбика, Крупського задвигають по 2-4млн., і це дуже дорого для футболістів, які навіть на рівні чемпіоната України не завжди круто виглядають.
Читайте перший абзац у Суркіса. Там все викладено максимально чітко. Зараз головне - чемпіонський титул. Без Бражка ця ціль набагато ускладнена. Ніхто в Динамо на позиції опорника не грає краще, ніж він. А далі буде видно. Може улітку чи через рік Бражка продадуть дорожче, за 25-30 млн. і в більш достойний, амбітний клуб. Зрештою, Бражко ще не відробив свій обов'язок перед Динамо.
Africanda-S, я цілком згоден з цією думкою, але бентежить ситуація з видаленням фото повязаних з Динамо, не зрозуміло яка буде в ньго мотивація, та чи не погіршиться мікро-клімат в команді
Вистрелити молодь може і вистрелить через 2-3 роки, але ж Динамо їх продасть ще раніше. Як Забарного, як, можливо, сьогодні продадуть Бражка і Дячука, а влітку Волошина і Ваната. І все починати спочатку?
Africanda-S, Я не впевнений, що якби Забарний не пішов, то зараз би доріс в цьому ДК до його поточного рівня в АПЛ.
А щодо продавати і все починати спочатку. Так, це шлях бідних клубів знаходити, вирощувати і продавати. Щоб не починати все це кожного разу спочатку треба бути МС, ПСЖ, Реалом, клубами з Саудівської Аравії...
Навіть дивно, що Степаненка не продали десь так за 20-25 млн. доларів. На Шахтар це не схоже )))
Якщо серйозно, то таке враження, наче Динамо і Шахтар влаштували змагання: хто більше гравців позбудеться цієї зими. Поки начебто нічия - 4:4.
Africanda-S, Треба не в штуках людей, а штуках баксів міряти. Кроти продали трьох по 6, а ми одного Жору за 3. А всіх інших відпустили за безкоштовно. Хіба що можна вважати заробітком зекономлені суми зарплатні цих вільних агентів.
Zeit, ну що значить "черговий родич"? Без урахування зятя і племінника їх в Динамо за всю історію в основі було зовсім небагато: Балакін, Калитвинцев, Бойко, тепер Саленко. Якщо когось і пропустив, то це 1-2 людини.
Africanda-S, Ігор Балакін, Ігор Ошемков, Ден Бойко, молодший Шматоваленко, Влад Калітвінцев, Сергій Косовський, молодший Головко, Саша Яковенко, Рома Саленко. Девять. Поправте як когось забув.
У Динамо зараз настільки кризова ситуація з гравцями, що склад основи вгадувався легко. Динамоманія вгадала на 100%. Але подивіться на лавку запасних: коли таке було, щоб там не знайти гравців, здатних посилити гру на заміні? І бачу ще додаткові втрати: без Караваєва і Моргуна. Що відбувається: епідемія травм чи якоїсь інфекційної хвороби? Капітаном буде Ярмоленко, але кому він передасть пов'язку, коли його замінять? Тимчику?
Так, у Ярмоленка вже 23 голи. Обійшов Гусєва і зрівнявся з Шацьких. Попереду лише Блохін (24), Шевченко (25) і Ребров (31). Увійти в таку компанію - це велика честь.
Google, Герреро вже забивав Ворсклі в Кубку України, з пенальті. Але загалом забиває в Динамо по великих святах. Можливо гол Марібору якось його розкріпостить?
Так в чому полягає наклеп Бурбаса? Що Андрієвський випросив собі статус вільного агента? Гаразд, не випросив, а сторони досягли домовленості, закріпленої угодою. А у усьому іншому Бурбас сказав правду? Про перехід в Полісся, про чималі підйомні, що Динамо ні копійки з цього не отримало? Чи це теж брехня? Заява Андрієвського особливорї ясності не дає.
Africanda-S, Бурбас сказал, что Суркис согласился предоставить Андриевскому свободного агента при переходе или в ЛНЗ или в зарубежный клуб. Это могло быть на уровне устной договоренности, поэтому сканы документов тут особой роли не играют. Да и сам Андриевский прямо не сказал была ли такая договоренность.
Africanda-S, в тому, що обіцяв піти в ЛНЗ, а пішов у Полісся, хоча Суркіс лише й дав статус вільного агента, якщо Андрієвський не буде підсилювати конкурента.
А зі слів Бурбаса виходить, що Андрієвський обдурив Суркіса.
Навіть Динамо зараз купує гравців по адекватній ціні тільки у жмуриків (Піхальонок, Рубчинський) або у кого закунчується контракт (Брагару).
Футболістів рівня Сича, Слюбика, Крупського задвигають по 2-4млн., і це дуже дорого для футболістів, які навіть на рівні чемпіоната України не завжди круто виглядають.
А щодо продавати і все починати спочатку. Так, це шлях бідних клубів знаходити, вирощувати і продавати. Щоб не починати все це кожного разу спочатку треба бути МС, ПСЖ, Реалом, клубами з Саудівської Аравії...
Якщо серйозно, то таке враження, наче Динамо і Шахтар влаштували змагання: хто більше гравців позбудеться цієї зими. Поки начебто нічия - 4:4.
Тимчик вже капітанив на зборах думаю що він.
А зі слів Бурбаса виходить, що Андрієвський обдурив Суркіса.