10 квітня 2025 11:23
4

Андрій Ярмоленко покращив свій показник у бомбардирському реєстрі чемпіонату України

У матчі «Динамо» — «Лівий Берег» (2:0) Андрій Ярмоленко збільшив кількість своїх голів у Чемпіонаті УПЛ до 111-ти і зменшив відставання від третього місця в рейтингу голеадорів. Востаннє до цього Андрій забивав в УПЛ 10 листопада минулого року у матчі з «Поліссям» (2:1).


Лідером рейтингу залишається Максим Шацьких, в активі якого 124 голи.


Серед діючих учасників сезону-2024/25 виділимо гравців з найбільшою кількістю голів в УПЛ: Віталій Буяльський («Динамо») – 66, Пилип Будківський («Зоря») – 49, Олексій Гуцуляк («Полісся») – 45.


Топ-20 бомбардирів Чемпіонату України (1992—2025)


Незрозуміла ситуація зі статистикою Реброва. У першому чемпіонаті України (1992 рк) він забив 10 голів, граючи тоді в Шахтарі. Ця цифра ніким не оспорюється. І він на сьогодні є кращим бомбардиром Динамо - 114 голів, ця цифра теж не оспорюється. Тоді в нього має бути 10+114=124 голи в чемпіонатах України і рівність з М. Шацьких. Але скрізь пишуть цифру 123 голи. Хтось може пояснити, де і чому пропав один гол Реброва?
Сховати

Africanda-S, за "Динамо" 113.


Тут можна звірити кількість по сезонах: www.dynamomania.com/player/69-sergej-rebrov



Сховати
Евгений Сидаш, маю визнати, що я помилився. Пам'ять підвела. Чомусь була упевненість, що у Реброва в Динамо 114 голів.
Africanda-S, Звідки інфа про 114 голів Реброва? Навіть на оф.сайті Динамо - 113

https://fcdynamo.com/history/rekordi-dinamo-bombardiri