12 серпня 2026 17:59

Матвій ПОНОМАРЕНКО: "За "Карабахом" я стежив минулого року. Бачив їхні виступи у Лізі чемпіонів"

Нападник «Динамо» Матвій Пономаренко відповів на запитання представників ЗМІ напередодні матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій на виїзді проти «Карабаха»:


– Які ваші очікування щодо завтрашнього поєдинку? Чи відчуваєте тиск, у зв’язку з яким можете в Баку зіграти менш упевнено?

– Дякую за запитання. Думаю, буде важка гра, адже читав, що на стадіоні очікується близько 30 тисяч уболівальників, які будуть гнати свою команду вперед. Але ми до всього готові. У нас є перевага в один м’яч, і ми приїхали сюди перемагати та проходити далі.


– Можливо, ви чули про «Карабах» та його успіхи останніх років. Для вас, як для молодого 20-річного гравця, цей матч є додатковою мотивацією?

– Звичайно. Будь-яка гра в єврокубках — це престижно. Тому до кожного матчу готуємося дуже відповідально. За «Карабахом» я стежив минулого року. Бачив їхні виступи в Лізі чемпіонів — вони доволі добре грали. Це хороша, амбітна команда, яка нав’язує суперникам тактичну та фізичну боротьбу. Тому ми будемо ретельно готуватися.


– Так склалося, що в останніх двох матчах ви забивали, а команда перемагала. Які думки щодо завтрашнього поєдинку?

– Потрібно виходити й перемагати. Інших думок немає. Готуємося до гри. Сьогодні проведемо тренування, відчуємо поле — і готуватимемося далі.