28 липня 2026 17:06
Британський суд заморозив банківські рахунки Мудрика на 3 млн євро в рамках судового позову
Компанія JJDS Management Limited вимагає від вінгера "Челсі" Михайла Мудрика компенсацію у розмірі понад 6 мільйонів євро за порушення контракту про іміджеві права.
Причиною судової суперечки є твердження компанії, що футболіст не перерахував їй частину доходів від рекламних та комерційних контрактів.
Британський суд ухвалив заморозити активи Мудрика на суму 3 мільйони євро, які зберігаються на його банківських рахунках.
Засновник JJDS Management Limited Феміс Сегіров заявив:
«Кошти Мудрика заморожені, його активи заблоковано. Тому нас не турбує, якщо судовий процес затягнеться трохи довше. Наші вимоги належним чином забезпечені.
Нагадаємо, що Мудрік перейшов до «Челсі» у січні 2023 року з донецького «Шахтаря» за 70 мільйонів євро.
Українця було дискваліфіковано на 4 роки. У грудні 2024 року в організмі Михайла було виявлено заборонений препарат мельдоній. До цього він встиг провести за «Челсі» 73 матчі, в яких відзначився 10 голами та 11 асистами.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
